Rezultate te kerkimit per termin: +Kujtim +Nanaj

Meta: total 27 / total_found 27 / time 0.000 / keyword[0] kujtim / docs[0] 9614 / hits[0] 13442 / keyword[1] nanaj / docs[1] 174 / hits[1] 281 /
Gjashtë personazhe në kërkim të autorit  Shfaqja e re e sezonit dhe rikthimi i Kiço Londos
  • 2015-11-08

Gjashtë personazhe në kërkim të autorit Shfaqja e re e sezonit dhe rikthimi i Kiço Londos

TIRANË, 7 Nëntor / ATSH / - "Gjashtë personazhe në kërkim të autorit" quhet vepra e autorit Luixhi Pirandelo e cila e përkthyer nga Frosina Gjyrdeti do të vihet në skenën e Teatrit Kombëtar Eksperimental "Kujtim Spahivogli" nga vetë drejtori dhe regjisori i mire njohur Kiço Londo në da

No Pic available
  • 2015-06-26

Këshillat bashkiakë, emrat e fituesve

Rezultatet e partive për 60 bashki, si ndahen vendet në parlamentet lokale Qarku Kukës Bashkia Has APPD- 8 këshilltarë Hamit Sheta – PDM E RE Binak Qema – LZHK Agim Xhaferri – PBKD Abdullah Jupa PLL Festim Mazreku PR Bajram Muja POSH Miftar Dauti PD Nazlie Laçi PD Fatos Fer

No Pic available
  • 2014-06-30

Shkarkimet nga puna, 400 të larguar marrin paratë pas gjyqit

TIRANE-Vetëm javës së shkuar, Ministria e Financave ka ekzekutuar mbi 400 vendimesh gjyqësore në favor të të larguarve nga puna, me një vlerë më shumë se 400 milionë lekë (më shumë se 4 milionë dollarë). “Gazeta Shqiptare” publikon emrat e 400 punonjësve të larguar nga

No Pic available
  • 2014-01-15

Drejtuesit e rinj te administrates tatimore

1. Përzgjedhjen e kandidatëve në Drejtorinë e Përgjithshme të Tatimeve për çdo pozicion pune si më poshtë:   i. Drejtor i Drejtorise Juridike III-a Aurela Bicja   ii. Drejtor i Drejtorisë së Administratës dhe Prokurimeve III-a Flora Hasanaj   iii. Drejtor i Drejtorisë s

No Pic available
  • 2013-11-10

Ekonomiku, shpallen 938 fituesit e masterit

TIRANE-Shpallen 938 fituesit e studimeve master, në Fakultetin e Ekonomisë në Universitetin e Tiranës. Ditën e djeshme, ky fakultet ka shpallur 635 fituesit e studimeve të ciklit të dytë, master shkencor dhe master profesional, me kohë të plotë,

Pensionet e ushtarakëve,  207 emrat që marrin paratë
  • 2012-04-09

Pensionet e ushtarakëve, 207 emrat që marrin paratë

Tabela zyrtare e ISSH-së. Përfituesit e miratuar deri më datë 8 prill. Instituti i Sigurimeve Shoqërore ka përfunduar me llogaritjen dhe përcaktimin e masës së përfitimit edhe për 207 ish-ushtarakë. Gazeta publikon sot emrat e atyre që u është lidhur përfitimi që në datën 8 prill

Pensionet, 154 emrat  që do të marrin paratë
  • 2012-01-16

Pensionet, 154 emrat që do të marrin paratë

Lista e ISSH me ish-ushtarakët që u është lidhur përfitimi më 13 janar Ka përfunduar llogaritja e pensionit për 154 ish-ushtarakë të tjerë. Instituti i Sigurimeve Shoqërore ka publikuar emrat e atyre që u është lidhur përfitimi në llogaritë e tyre deri më datë 13 janar. Gazeta bo