Rezultate te kerkimit per termin: +Kujtim +Shala

Total: 650
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:20.707Z

Kujtim Shala: Cana ka zgjedhur Shqiperine

Jeton Selimi Pavaresia e Kosoves do te sjelle edhe ndarjen e grupit te lojtareve kosovare qe luajne me fanellen e Shqiperise. Natyrisht, me krijimin e shtetit-moter, dicka e tille pritej, por gjithsesi te gjithe jane kurioz se cilet do te jene ata lojtare qe do te zgjedhin Kosoven dhe cilet Shqiperi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.168Z

Ministri Kujtim Shala viziton Italinë

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit, Kujtim Shala, bashkë me një delegacion nga MKRS-ja, do të qëndrojnë për një vizitë zyrtare në Itali, ku do të zhvillojnë takime me autoritetet italiane të fushës së kulturës. Të enjten, Ministri Shala do të takohet me homologun e tij itali

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.529Z

Kërcënohet fizikisht trajneri i Prishtines, Kujtim Shala

Ende pa filluar stinori pranveror, kur shumica e skuadrave janë në vazhdën e përgatitjeve për garat e pranverës, futbolli ynë u godit nga një "tërmet". Burimet tona bëjnë të ditur se nga njerëz të panjohur është sulmuar vetura e kryetrajnerit të Prishtinës, Kujtim Shala, e cila gje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:42.535Z

Kujtim Shala dhe “Plisat”, klubi para te gjithave

Ne kohet te fundit ne opinion eshte lenasuar nje e pavertet per mosmarrevjeshjet ne mes te trajnerit te klubit kujtim shala dhe simpatizueseve te klubit "Plisat " . Sot ne lokalet e klubit ne nje takim me drejtorin e klubit Arbnor Morina me kryesine e simpatizueseve "plisat" dhe me trajnerin Kujtim

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.389Z

Kujtim Shala, legjenda pranë stolit të Teutës

Legjenda e futbollit kosovar Kujtim Shala është një nga alternativat e mundshme për të marrë stolin e Teutës. Presidenti Edmond Hasanbelliu ka kontaktuar me menaxherin Rudi Vata. "Po është e vërtetë, që kemi pasur bisedime me zotin Hasanbelliu", tha shefi i agjencisë më të madhe shqip

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:39.624Z

Ministri Kujtim Shala rrezikon të shkarkohet?

Ministri i Kulturës, Rinisë dhe Sportit (MKRS), Kujtim Shala, pas skandaleve të njëpasnjëshme në këtë pozitë, rrezikon të shkarkohet. Që nga emërimi në këtë këtë pozitë, Shala është përballur me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:45.079Z

Zëvendëskryeministri Kujtim Shala u nderua me mirënjohje

Prishtinë, 10 korrik 2015Zëvendëskryeministri Kujtim Shala, njëherësh kryetar i Komitetit Drejtues për Komunitete, sot u nderua nga Komuniteti Egjiptian i Kosovës me mirënjohje për kontributin e dhënë në integrimin dhe zhvillimin e komunitetit egjiptian në Kosovë në nivel shtetëror.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama