Rezultate te kerkimit per termin: +Kujtoj

Meta: total 1000 / total_found 7982 / time 0.004 / keyword[0] kujtoj / docs[0] 7982 / hits[0] 9612 /
No Pic available
  • 2017-06-26

Zguri, thirrje komisionerëve: Mbyllni numërimin dhe tabeloni rezultatin

Kryetar i KQZ, Klement Zguri i ka bërë thirrje të gjithë numëruesve që të vijojnë procesin e numërimit pa ndërprerje për të arritur në rezultatin final. Në një dalje për mediat, ai i ka garantuar mbështetjen e KQZ për çdo problematike. Zguri  i bëri thirrje të gjitha partive po

No Pic available
  • 2017-06-24

Ti, kurrë smë njohe mua, cikël poetik nga Sokrat Habilaj

Cikël poetik nga Sokrat Habilaj 1-MALLE QË IKIN… Gërryejmë njeri-tjetrin duke u dashur, Shpirtin në copa, shqyejmë nga vetja. Kur shohim se gjithçka e kemi falur, Pëshpëritim si pa lidhje:-Sa të desha! Shkëpusim pjesë grimcë pas grimce, Të bëjmë njeri-tjetrin, në imazh të ri.

Rama thumbon LSI: Ne jemi krenarë për reformat e koalicionit, po ata çkanë
  • 2017-06-22

Rama thumbon LSI: Ne jemi krenarë për reformat e koalicionit, po ata çkanë

Partia Socialiste mbylli fushatën në Tiranë me një miting madhështor të zhvilluar në sheshin Nënë Tereza. Nën sfondin e mijëra flamujve kuqezi dhe himnit kombëtar,  kryeministri Edi Rama të cilin pas fushatës intensive e kishte tradhtuar zëri, u kërkoi të gjithë të pranishmëve t

No Pic available
  • 2017-06-18

Luan Rama i përgjigjes kryeministrit: Klloun mashtrimi

Akuzave të kryeministrit Edi Rama nga Vora se Hipoteka kishte penguar dhënien e dokumentit të pronësisë për 3 familje në këtë votë, mori përgjigjen e Luan Ramës nga zyrat e LSI-së, i cili e sfidoi kryeministrin duke ftuar qytetarët që të shkojnë tek Hipoteka dhe të marrin leje meq

No Pic available
  • 2017-06-18

Kontributi i LSI në reforma? Ja si i përgjigjet Luan Rama kryeministrit

Nënkryetari i LSI, Luan Rama ka reaguar ashpër ndaj deklaratave të kryeministri Rama se LSI ka dhënë kontribut thjesht me votat për reformat. Funksionari i lartë i kësaj partie pasi e cilësoi Ramën gjunjëkëputur argumentoi se si ndima e LSI ka qenë shumë më e madhe për Shqipërinë,

No Pic available
  • 2017-06-16

Po nisem drejt qiellit, nga atje do ju ndihmoj, çifti italian telefonuan prindërit

Një çift i ri italian janë në mesin e personave të zhdukur në kullën Grenfell Tower në Londër, të shkrumbuar tashmë nga zjarri. Prindërt e çiftit tregojnë se ata i kishin telefonuar ndërsa godina 24 katëshe digjej në flakë. Shpresat që të kenë mbijetuar janë pothuajse inekziste

No Pic available
  • 2017-06-16

Zjarri në Londër, telefonata e fundit Glorias: Mama, po vdes! Faleminderit për gjithçka që ke bërë

Një çift i ri italian janë në mesin e personave të zhdukur në kullën Grenfell Tower në Londër, të shkrumbuar tashmë nga zjarri. Prindërit e çiftit tregojnë se ata i kishin telefonuar ndërsa godina 24 katëshe digjej në flakë. Shpresat që të kenë mbijetuar janë pothuajse inekzist