Rezultate te kerkimit per termin: +Kujtojeni

Total: 64
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:00.282Z

Kujtojeni mafian shtetërore të Shkelzenit për Gërdecin e bisedën e Diverolit me Trebickën, i vrarë në gjueti

Deputeti socialist Erjon Braçe, pikërisht në ditën kur në kinematë amerikane po shfaqej filmi i Hollivudit Qentë e Luftës që i kushtohet dhe Shkelzën Berishës, kërkon vëmendje. Ai thotë se duhet kujtuar mafia shtetërore e që solli biznesin kriminal të Gërdecit, dhe biseda e inci

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.629Z

Shqyerja e Guardiolas? Kujtojeni pak Mourinhon (Foto)

Pep Guardiolas gjatë ndeshjes Bayern Munchen 6:1 Porto, ia shqyen pak pantallonat, të cilat u komentuan shumë në media. Por a e kujtoni vitin 2010 dhe Jose Mourinhon. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Portugezi duke festuar titullin e Ligës së Kampion

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:19.589Z

"Ky vend do të jetë edhe pasi të vdesin politikanët e këqij"

Jam mëse dakord me apelet për mjedisin që shyqyr Zotit kanë filluar të jenë prezente edhe në mediat tona më në fund. Besoj se nga mënyra si trajtojmë ambientin sot, varet e ardhmja e brezave të ardhshëm. Prandaj u them të gjithë politikanëve, pavarësisht nga ngjyra e partisë që ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:36.180Z

A do të ketë kafshime në finale, a do t’ia zgjasë Evra dorën Suarezit? (Video)

Barcelona dhe Juventusi janë finalistë e Ligës së Kampionëve për këtë edicion. Kjo finale do të luhet më 6 qershor, në kryeqytetin gjerman, Berlin. Në këtë finale, priten duele të mëdha, mes rivalëve të vjet&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.788Z

Tifozët rusë: Kosova është e motrës sonë Serbi

Tifozët e Spartakut të Moskës iu janë bërë krah tifozëve serbë. Në ndeshjen mes Spartakut të Moskës dhe Kuban Krasnodar janë shfaqur pankarta kundër Kosovës.AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Tifozët moskov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:58.485Z

Al-Qaeda sulmoi turistët?

Nga Express më 29 prill 2011 në ora 15:48 KS i OKB’së dënoi ashpër të premten sulmin në qendër të qytetit maroken Marrakesh, kur të enjten shpërtheu një bombë në një kafene turistësh. Shumë turistë ishin ulur të enjten rreth mesditës që të hanin drekë në tarracën e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:54.540Z

Edhe Jakup Krasniqi uron për vitin e ri shkollor

Ish-kryeparlamentari Jakup Krasniqi, ka uruar nxënësit dhe mësimiëdhenësit për fillimin e vitit të ri shkollor. Ai përmes rrjetit social facebook thotë se vendi ynë ka nevojë për edukim tradicional kombetar dhe dije. Shkrimi i plotë I

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama