Rezultate te kerkimit per termin: +Kujtojini

Meta: total 23 / total_found 23 / time 0.000 / keyword[0] kujtojini / docs[0] 23 / hits[0] 24 /
No Pic available
  • 2016-09-05

Të përndjekurit politikë të Dibrës të kujtojnë rolin e Kristaq Ramës në diktaturë, para se të shkojnë në votime

Thirrje - Të nderuar bashkëvuajtës të Dibrës demokrate Në këto ditë të fushatës zgjedhore për Kryetarin e Bashkis se Dibrës, para syve na dalin ato pamje të tmerrshme të atyre viteve të errëta të kaluara në periudhën e zezë të sundimit komunist. Mbi të gjitha na dalin para s

Takimi me LRI ne JaleMeta Duhet transformim i thelle shoqeror fuqia vjen nga bashkimi i rinise
  • 2016-08-28

Takimi me LRI ne JaleMeta Duhet transformim i thelle shoqeror fuqia vjen nga bashkimi i rinise

Transmetuar me 27082016 - 1641 Kryetari i Levizjes Socialiste per Integrim z Ilir Meta mori pjese ne ceremonine permbyllese te Kampingut te LRI-se ne Jalebr br Ne aktivitetin e pervitshem moren pjese rreth 1500 te rinj e te reja nga e Shqiperia te cilet pe

Kënga e fundit e Migjenit
  • 2016-06-23

Kënga e fundit e Migjenit

Kujtoni vargjet e Migjenit për të arritur e për të kuptuar rreshtat e vetë jetës. Në doni të jetoni të lumtur përgjithmonë, do të duhet të respektoni gjithçka që ju tregon, e të vlerësoni vetëm ato që e meritojnë. Kujtoni Komedinë Hyjnore. U krijua vetëm për të dhënë ide e

Si mund të pini më shumë ujë çdo ditë
  • 2016-06-10

Si mund të pini më shumë ujë çdo ditë

Shëndeti – Hidratimi i duhur ndihmon në mirëqenie, ndërsa i lejon trupit të pastrohet duke ndihmuar në bukurinë e lëkurës. Këto janë vetëm disa nga arsyet se pse duhet të pini shumë ujë çdo ditë. Nëse nuk pini mjaftueshëm mjafton të mësoheni nëpërmjet disa këshi

No Pic available
  • 2016-05-17

Pesë gjëra që duhet të bëni çdo ditë për një shëndet të mirë mendor

Ndërgjegjësimi për shëndetin mendor nuk ka qënë kurrë më i lartë. Duket e çuditshme, derisa kur diçka në jetën tonë nuk shkon siç duhet na bën të ndjehemi të dëshpëruar, në ankth dhe të paftë për tu përballur me situatën. Por shëndeti ynë mendor është diçka për të ci

No Pic available
  • 2016-05-14

5 sekretet e bankave

Prej shumë e shumë vitesh ekziston një institucion që quhet bankë, e cila me anë të trilleve ekonomike dhe me premtimet për pasurim, të bën të mendosh se paratë e tua janë më të sigurta në duart e tyre. Sekreti I: Për shumë banka klientët më të vlefshëm nuk janë shtresa e pasu

5 mënyra për tu mbijetuar kritikave nga anëtarët e familjes
  • 2016-01-21

5 mënyra për tu mbijetuar kritikave nga anëtarët e familjes

Psikologji – Jo gjithnjë anëtarët e familjes gjejnë mënyrën e duhur për të shprehur dashurinë dhe shqetësimin që kanë për ju. Në disa raste mund tju duket se ata janë kundërshtarët tuaj më të fortë, por ja si të përballeni me ndjesinë Ju keni të drejtën të me