Rezultate te kerkimit per termin: +Kuksi

Total: 90
No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:50.582Z

Europa League, Kuksi sfidon Metalurgun

Kuksi do të luaj sonte në orën 19:30 një ndeshje historike. Skuadra verilindore do të përpallet me ukrainasit e Metalurgut në një sfidë që premton spektakël. Sot do të gjejmë një Kukës që premton të shkruaj historinë e futbollit shqiptar. Halilaj te Popoviç të gjithë janë të k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.030Z

Perse diskriminohet Kuksi, ne raport me Saranden?

            Rihapja dhe funksionimi i Filialit të Universitetit të Tiranës në qytetin e Kukësit, një domosdoshmëri       Qarku i Kukësit Qarku i Kukësit shtrihet në pjesën verilindore të Shqipërisë dhe përgjatë kufirit me Kosovën e, pjesërisht, me Maqedoninë. Kr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:40.945Z

Champions, Kukësi pärballë Agollit. Sfida e parë në Loro Boriçi

Do të jetë Qarabagu, skuadra ku luan prej shumë vitesh ish kapiteni i kombëtares shqiptare Ansi Agolli, rivali i Kukësit në turin e dytë të UEFA Champions League. Kampionët e Azerbajxhanit barazuan pa gola ndaj kampiones së Sllovenisë, Olimpia Lubljana në sfidën e kthimit të turit të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:33.917Z

Kukësi mposht Skënderbeun me gol të Pejiç

Kukësi ka arritur të fitojë ndeshjen e vajtjes së Kupës së Shqipërisë ndaj Sëknderbeut. Verilindorët fituan minimalisht me golin e Pejiç në minutën e 6. Rezultati qendroi i pandryshuar deri në fund megjithë përpjekjet e vazhdueshme të dy ekipeve. Gjysëmfinalja tjetër midis Tiran

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:35.060Z

Kukësi proteston sot një ditë para vendimit: Lironi 11 të ndaluarit

Në mbështetje të 11 protestuesve që vijojnë të jenë në paraburgim, qytetarë të Kukësit do të do protestojë. Protesta e thirrur dhe organizuar nga këshilli bashkiak i Kukësit, do të mbahet para Gjykatës së këtij qyteti në orën 11:00. Të nderuar banorë të Kukësit, Hasit dhe T

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.330Z

Kukësi në histori, vjen trofeu i parë

Skuadra e Duros thyen mallkimin në Kupë, duke fituar me penallti në tentativën e tretë Ermal Kuka Kukësi ka shkruar emrin në Librin e Artë të Kupës së Shqipërisë, duke arritur të bëjë të tijin trofeun e edicionit të 64-t të turneut. Verilindorët kanë kthyer mallkimin e finaleve,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:30.723Z

Skënderbeu-Kukësi, sfidë me aromë titulli

Ndeshja që luhet në orën 18:00 midis Kukësit dhe Skënderbeut në Korçë mund të jetë vendimtare për fatet e këtij kampionati. Skënderbeu ka nëj shans të mirë për të barazuar verilindorët dhe Tiranën në krye me 47 pikë në rast fitoreje, ndërsa Kukësit i mjafton një barazim ap

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama