Rezultate te kerkimit per termin: +Kukan

Total: 2237
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.861Z

Kukan iken pa marreveshje

brbrEdhe vizita e deputetit te Parlamentit Evropian Eduard Kukan nuk arriti te finalizoje nje marreveshje mes socialisteve dhe demokrateve per kthimin e opozites ne parlament Per 6 ore me radhe sllovaku qe i njeh mire politikanet shqiptare takoi Lulzim Bashen Edi Ramen E Ilir Meten ne perpjekje per

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.490Z

Kukan: Zgjedhjet? Respektoni institucionet

Kryetari i delegacionit për Europën Juglindore në Parlamentin Europian, Eduard Kukan, deklaroi dje pas takimit me deputetët shqiptarë se “është dialogu dhe vullneti politik që do të bëjë të mundur ecjen e Shqipërisë përpara në integrimin europian”. Ne, vijoi ai, gjithmonë themi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.697Z

Kukan Dhuna duhet hetuar

Kreu i delegacionit parlamentar për Ballkanin, Eduard Kukan deklaroi se pret qe zgjedhjet të mbajhen në përputhje me standardet ndërkombëtare. Kukan, pas nje takimi qe pati ne seline e Partise Socialiste, theksoi se shqiptarët meritojnë një t&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:52.061Z

Kukan Shqiperia rrezikon integrimin

Kryetari i delegacionit për Ballkanin në Parlamentin Evropian, Eduart Kukan ka paralajmëruar Tiranën zyrtare se zgjatja e krizës politike rrezikon integrimin e vendit. “Shqipëria duhet të gjejë sa më shpejt një zgjidhje. Politikan&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:44.697Z

Kukan: Dhuna e papranueshme, kini kujdes!

Kryetari i Delegacionit të Këshillit të Evropës, Eduard Kukan, deklaroi të dielën se, Shqipëria duhet të plotësojë standardet në këto zgjedhje. Pas takimit të zhvilluar në selinë e Partisë Socialiste, Kukan tha se dhuna në këto zgjedhje është e papranueshme. “Shqipëria duh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.551Z

Kukan, Panaritit: Bashkëpunim për imunitetin

Kryetari i Delegacionit për Evropën Juglindore në Parlamentin Evropian, Eduard Kukan ka perseritur apelin drejtuar vendit tone per permbushjen e detyrimeve te BE, si kusht per statusin, duke u ndalur edhe ne rendesine e heqjes se imunitetit. Deklarata eshte bere gjate takimit te Kukan zhvilloi me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:05.341Z

Kukan: Të mos braktisen bisedimet

Eurodeputeti sllovak, Eduard Kukan vlerëson pozitivisht marrëveshjet e arritura në mes të Kosovës dhe Serbisë. Sipas Telegraf, Kukan ka theksuar se braktisja e bisedimeve do të ishte një vendim i keq. Kukan ka shtuar se çdo marrëveshje dhe pë

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama