Rezultate te kerkimit per termin: +Kukes

Meta: total 1000 / total_found 4562 / time 0.002 / keyword[0] kukes / docs[0] 4562 / hits[0] 7118 /
Boldrini Reformat ju afrojne me BE
  • 2016-10-13

Boldrini Reformat ju afrojne me BE

brbrLaura Boldrini e cila pothuajse 20 vite me pare ishte ne Kukes si misionare e Bashkimit Europian per krizen humanitare te Kosoves u rikthye ne Shqiperi Kete radhe si kryetare e Dhomes se Deputeteve te Italise Ne konferencen e perbashket per shtyp me kryetarin e Kuvendit Ilir Meta Boldrini foli p

Nishani pret Boldrinin Mbeshtetje ne procesin e integrimit
  • 2016-10-13

Nishani pret Boldrinin Mbeshtetje ne procesin e integrimit

Transmetuar me 13102016 - 1419 Tirane 13 tetor 2016 NOAal- Kryeparlamentarja italiane Laura Boldrini u prit ne takim nga Presidenti Bujar Nishani ne kuader te vizites se saj ne vendin tonebr br Nishani e vleresoi takimin si pjese te axhendes intensive dhe

Boldrini Mbeshtetje integrimit Europa ka nevoje per Shqiperine
  • 2016-10-13

Boldrini Mbeshtetje integrimit Europa ka nevoje per Shqiperine

Transmetuar me 13102016 - 1416 Tirane 13 tetor 2016 NOAal - Kryetarja e Dhomes se Deputeteve te Italise Laura Boldrini e cila ndodhet per nje vizite zyrtare ne vendin tone garantoi se Italia mbeshtet integrimin e Shqiperise ne Bashki

Sekuestrohen 11 kg canabis nje person arrestohet
  • 2016-10-11

Sekuestrohen 11 kg canabis nje person arrestohet

Kukes 11 tetor 2016 NOAal - Nje tjeter operacion anti-droge nga policia e Kukesit ka bere te mundur sekuestrimin e 11 kg lende narkotike ndersa eshte bere i mundur edhe arrestimi i nje personi ndersa nje tjeter eshte shpallur ne kerkimbr br Burime policore bejne me dije se ne pranga eshte vene Art

Eklipsi prangos kater vete ne Kukes kapen me 25 kg kanabis ne makine
  • 2016-10-08

Eklipsi prangos kater vete ne Kukes kapen me 25 kg kanabis ne makine

Kukes 8 tetor 2016 NOAal- Kater persona u vune ne prangat e policise se Kukesit te kapur me 25 kilograme lende narkotike ne automjetin me te  cilin udhetoninbr br Operacioni anti- droge i koduar Eklipsi coi ne arrestimin e Erlind Pali 33 vjec Jetmir Dega 29 vjec banues ne Tirane dhe dy personav

Meteori zbulon kanabis ne Kukes arrestohet nje person FOTO
  • 2016-10-07

Meteori zbulon kanabis ne Kukes arrestohet nje person FOTO

Kukes 7 tetor 2016 NOAal- Meteori u kodua nje operacion i policise se Kukesit gjate te cilit u zbulua lende narkotike dhe u arrestua nje personbr br Alban Ibra 39 vjec u vu ne prangat e policise ndersa babai i tij Ismail Ibra 55 vjec banues ne fshatin Liqen i Kuq Has po procedohet ne gjendje te li

Daje e mbese kapen me droge ne makine sekuestrohen 73 kg FOTO
  • 2016-10-07

Daje e mbese kapen me droge ne makine sekuestrohen 73 kg FOTO

Kukes 7 tetor 2016 NOAal- Antidroga ne Kukes zbulon ngarkesen me lende narkotike ne nje makine ne te cilen udhetonin dy personabr br Gjate mbremjes se djeshme u vune ne pranga Shaqir Duraku 39 vjec banues ne fshatin Morine Kukes dhe Albulena Berisha 22 vjece banuese ne Prizren Kosovebr br Arrest