Rezultate te kerkimit per termin: +Kukesi

Total: 1235
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:12.862Z

Kukesi fiton ndaj Lacit

brbrKukesi  ka arritur nje fitore minimale 1-0 perballe Lacit duke vazhduar ngjitjen dhe njekohesisht duke arritur vendin e pare ne tabelen e renditjes se bashku me Tiranen skuadra veriore ka luajtur me mire se kundershtari dhe ne fund eshte shperblyer me 3 pike te vyera te cilat e mbajne ne vend

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:19.752Z

Merkato Kukesi ben 7 blerje

Kukesi ka bere goditjen me te madhe deri ne keto momente ne merkaton e dimrit duke prezantuar plot 7 lojtare qe afrohen per here te pare ne kete klub Pese nigeriane Henry Uce Solomonson Izucuk Ismail Gata Petre Susvan Samuel Olabisi si dhe kamerunasi Pierr Boja jane futbollistet e huaj qe i afrohen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.733Z

Kukesi shkarkon trajnerin

0 brbr SSSAbrASS brbrKukesi shkarkoi trajnerin Marselo Troisi pas disfates ne kampionat me Teuten Rezultatet e dobeta jashte fushe sollen largimin e brazilianit i cili mori drejtimin e ekipit nga kupat e Europes Kukesi ka si objektiv titullin kampion por diferenca me ekipin e vendit te pare Partiza

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.403Z

Superliga Kukesi merr kreun

brbrRokade ekipesh ne vendet e para te renditjes ne javen e 17 te Superliges Shqiptare Partizani pesoi humbjen e dyte radhazi kete here ne Qemal Stafa 0-1 ndaj Vllaznise Me kete humbje te kuqte zbriten nga vendi i pare ne te tretin edhe pse me pike te barabarta me Skenderbeun Goli i vetem per shkod

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.515Z

Kupa Kukesi mund Teuten

Kukesi mundi Teuten 3-2 ne takimin e pare te vlefshem per gjysmefinalet e Kupes se Shqiperise ne futboll Gjithsesi pavaresisht fitores rezultati nuk jep garanci per verilindoret pas dy golave te shenuar nga djemte e detit ne fushen kundershtare Vendasit e filluan mjaft mire takimin duke gjetur avant

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:47.186Z

Pero Pejic zyrtarisht tek Kukesi

Kukesi godet ne merkato Skuadra verilindore beri te sajin kryegolashenuesin e sezonit te fundit ne Kategorine Superiore me Skenderbeun dhe njeherazi nje nga sulmuesit me te spikatur te sezoneve te fundit ne kampionatin shqiptar Pero Pejicbr br Kroati i shoqeruar dhe nga menaxheri i tij Elton Marin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:14.400Z

Kukesi-Skenderbeu ndeshja e Prognit

Kukesi-Skenderbeu do te jete nje ndeshje e vecante mbi te gjitha per Gerard Prognin qe do te rikthehet ne qytetin ku luajti per dy vjet duke regjistruar madje dhe nje prej momenteve me te mira ne karrieren e tij ne Europa League me skuadren verilindorebr br Nje gol i tij ne Talin ne veren e 2013-t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama