Rezultate te kerkimit per termin: +Kuli

Meta: total 1000 / total_found 1360 / time 0.000 / keyword[0] kuli / docs[0] 1360 / hits[0] 2805 /
No Pic available
  • 2017-04-16

Agron Kuliçaj: Çfarë di unë për kërcënimin ndaj Lulzim Bashës

Këshilltari i grupit parlamentar të PD-së për sigurinë, Agron Kuliçaj deklaroi sot në emisionin Kjo Javë të gazetares Nisida Tufa se ai ishte në dijeni të kërcënimit të kryetarit të PD, Lulzim Basha. Jam vënë në dijeni për këtë kërcënim. Mendoj që mund të jetë bërë për d

No Pic available
  • 2017-04-12

Agron Kuliçaj: Ja pengu i Artan Cukut. Pse e përjashtoj vrasjen për hakmarrje

Janë ditë të trishta për policinë shqiptare. Kështu e nis rrëfimin Agron Kuliçaj, ish-zëvendësdrejtori i Policisë së Shtetit. I konsideruar si dorë e hekurt në polici, Kuliçaj vendos të rrëfejë për herë të parë për Gazetën Shqiptare gjithçka di rreth ekzekutimit të komisar

Pafuqitë e Lulzim Bashës më 21 janar dhe një problem si lider!
  • 2017-01-21

Pafuqitë e Lulzim Bashës më 21 janar dhe një problem si lider!

Nga Mero Baze Nuk është një shkrim që dua të lehtësoj Lulzim Bashën. Është një përmbledhje e dëshmive që kam për mënyrën se si ai është sjellë më 21 janar dhe ditët më pas, ndërkohë që katër vetë u vranë në bulevard, të cilat rëndojnë Lulzim Bashën, si njeriun q

No Pic available
  • 2016-12-24

Masakra e Cërrikut e 1997. Riarrestohen dy nga autorët, u liruan në 2012

Dy anëtarë të ish bandës së Cërrikut janë arrestuar sot nga policia e Elbasanit. Të arrestuarit janë Meti Bozi, 58 vjeç banues në Cerrik dhe Skënder Cano. Ata u akuzuan nga prokuroria për vrasjen e 6 punonjësve të Gardës ne vitin 1997 por u liruan në qershorin e 2012 nga Gjykata e A

No Pic available
  • 2016-12-24

Masakra e Cërrikut 1997, riarrestohen dy autorët, u liruan në 2012

Dy anëtarë të ish bandës së Cërrikut janë arrestuar sot nga policia e Elbasanit. Të arrestuarit janë Meti Bozi, 58 vjeç banues në Cerrik dhe Skënder Cano. Ata janë shpallur fajtor për masakrën e 23 marsit 1997 në Cërrik, ku u vranë dhe u dogjën 6 gardistë, si dhe u plagosën 16

Elbasan, arrestohen dy anëtarët e Bandës së Cërrikut
  • 2016-12-24

Elbasan, arrestohen dy anëtarët e Bandës së Cërrikut

Policia e Elbasanit arreston dy nga anëtarët e Bandës së Cërrikut, të dënuar  dy ditë më parë nga Gjykata e Shkallës së Parë për Krime të Rënda. Në pranga ka rënë shtetasi Meti  Bozi, 58 vjeç  banues në Cërrik, i dënuar me burgim të përjetshëm dhe Skënder Cano 61 vjeç,

No Pic available
  • 2016-12-24

HISTORIA/ Masakra e Cërrikut 1997, riarrestohen dy të dënuar

Policia e Elbasanit ka arrestuar dy shtetas të shpallur fajtorë në rigjykimin nga Gjykata për Krimet e Rënda në Tiranë për vrasjen e gjashtë gardistëve dhe plagosjen e 16 të tjerëve në ngjarjet e ndodhura në Cërrik në vitin 1997. Të ndaluarit janë Meti Bozi, 58 vjeç dhe Skënder C