Rezultate te kerkimit per termin: +Kulla +Xhelabije

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] kulla / docs[0] 4288 / hits[0] 6723 / keyword[1] xhelabije / docs[1] 2 / hits[1] 2 /
No Pic available
  • 2014-05-28

Kreditorët e “Sudes”, takimi i 4-t më 30 maj në gjykatë

TIRANE - Më datë 30 maj zhvillohet në ambientet e Gjykatës së Tiranës, takimi i katërt me kreditorët e firmës piramidale “Sude”. Për këtë datë është programuar nga administratorja e falimentit takimi me 133 kredit

No Pic available
  • 2014-05-13

“Sudja”, takimi me kreditorët në 8 grupe, ja lista dhe dita e takimit për secilin

TIRANE - Më datë 19 maj do të nisë të zhvillohet takimi i dytë për procedurat e falimentimit të firmës piramidale “Sude”. Përmes një njoftimi të publikuar në disa media, Administratorja e Falimentimit të këtij sub