Rezultate te kerkimit per termin: +Kullat +Binjake

Total: 550
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.346Z

FOTOT/ Vishen si Kullat Binjake, shkaktojnë shumë zemërim

Dy studente britanike kanë shkaktuar zemërimin e familjarëve të viktimave të 11 shtatorit 2001, pasi shkuan në një festë të veshura si Kullat Binjake, të goditura nga avionët. Studentet 19- vjeçare shkuan në festë në një lokal në Chester. Më pas u mësua se babai i njërës prej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.298Z

FOTOT/ Si duket sot vendi ku u rrëzuan Kullat Binjake

Dy kulla të rrëzuara, 3 mijë të vdekur dhe një goditje që tronditi Amerikën. Por si duket sot vendi ku dikur qendronin Kullat Binjake? Në galerinë e fotove ju sjellim disa pamje nga Ground Zero, memoriali ku janë shkruajtur gjithë emrat e viktimave të sulmit të 11 shtatorit 2001.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.584Z

Kullat binjake prej 3 dekadash në celuloidin e filmit

Nga Express më 04 shtator 2011 në ora 21:30 Për afro 30 vjet, kullat binjake të Qendrës Botërore të Tregtisë ishin një pjesë e pandarë e horizontit njujorkez. Këto ndërtesa gjigande me nga 110 kate simbolizonin forcën dhe vitalitetin e vetë qytetit. Ato ishin gjithashtu vetë pulsi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.572Z

Kullat binjake prej 3 dekadash ne celuloidin e filmit

  Per afro 30 vjet kullat binjake te Qendres Boterore te Tregtise ishin nje pjese e pandare e horizontit njujorkez. Keto ndertesa gjigande me nga 110 kate simbolizonin forcen dhe vitalitetin e vete qytetit. Ato ishin gjithashtu vete pulsi i distriktit financiar ne Mahatanin e poshtem. Ne te nje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:36.986Z

Donald Trump: Do tiu them kush i rrëzoi realisht Kullat Binjake!

Donald Trump ka premtuar se do të tregojë kush i rrëzoi Kullat Binjake në 11 shtatorin famëkeq. Më votoni për president dhe do tiu them se kush i rrëzoi Kullat Binjake, ka deklaruar Trump mbrëmë. Ai tha se do bëjë publike gjithë sekretet për sulmin e 11 shtatorit. Godtiëm Irakun, p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:54.129Z

Video/ Zjarr tek Kullat Binjake, përballë Kryeministrisë

Kati i parë i një prej ndërtesave të Kullave Binjake, përballë Kryeministrisë, është përfshirë nga flakët. Zjarri ka rënë në një prej dhomave të magazinimit dhe si shkak mendohet të ketë qenë një shkëndijë elektrike, shkruan "shqiptarja.com" dhe nuk raportohen të lënduar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.680Z

Kullat Binjake nuk u rrezuan nga zjarri

var fbShare url httpvizionplusalkullat-binjake-nuk-u-rrezuan-nga-zjarrisize smallp styletext-align justifyKonkluzioni fillestar per rrezimin e Kullave Binjake pasi ato u goditen e avionet e marre peng ishte zjarri qe shpertheu pas kesaj perplasje Por tashme kjo teori jo vetem qe eshte vene ne dyshi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama