Rezultate te kerkimit per termin: +Kunati

Total: 1978
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:48.223Z

Prapë Kunati

Share Erion Isufi, kunati i Lulëzim Bashës, i përfshirë në një skandal të ri. Gazeta Tema zbulon se ai ka organizuar me kompaninë e familjes së tij një biznes njëmujor në rrugën Murat Toptani, ku do ti kërkojë nga 3 mijë euro çdo biznesi që do të marrë me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:48.656Z

Kunati i Lul Bashës, si dikur kunati i shokut Xhemal

I pari foli Fazlliç. Miliona njerëz shihnin imazhet e tij, i arrestuar mes policëve, ndërsa zëdhënësi i policisë së Bosnjës thotë se u arrestua dhe po hetohet për mashtrime financiare dhe trafik armësh. Ai i qetë, pa iu dridhur syri dhe pa bërë ende dush nga rruga e gjatë prej

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.857Z

PS: Kunati është i pari, jo qytetarët

Partia Socialiste ka denoncuar edhe një herë tjetër skandalin e plehrave në Tiranë, veprimtari kjo që u është hequr romëve dhe është marrë nga Kunati i Lulzim Bashës. Deputeti socialist, Artan Gaçi, ka qenë vetë pranë vendit të grumbullimit të mbeturinave në Vaqar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.662Z

E qëlloi kunati, vdes në spital Agim Visha

Ndërron jetë në Spitalin Ushtarak Agim Visha, i cili u qëllua me armë katër ditë më parë nga kunati i tij. Ngjarja ka ndodhur më 4 korrik në një lokal në vendin e quajtur Lanabregas në kryeqytet ku Visha u qëllua me armë ka kunati i tij Fatos Lika. Visha ndërroi jetë paraditen e so

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:37.426Z

PS -Bregut: Kunati biznes mobiljesh, mori koncension për HEC

Partia Socialiste ka vijuar sërish me akuzat ndaj ministres së Integrimit Majlinda Bregu. Deputetja e PS-së, Ermonela Felaj deklaroi se kunati i ministres ka përfituar koncensione për ndërtimin e HEC-eve pavarësisht se ai ka të regjistruar në QKR biznes diskosh e mobiljesh. " A ka marrë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:49.315Z

Fillon vendosja e kioskave: Kunati dhe Odeta drejtojnë operacionin

Share Ka filluar një orë më parë vendosja e kioskave në rrugën Murat Toptani, të cilat, sipas një projekti privat të Kunatit të kryetarit të Bashkisë, do t’i ofrohen biznesit për një muaj me një qera 3 mijë euro. Në krye të operacionit është shfaqur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.883Z

Përdhunohet nga kunati i të dashurit

Korçë Një vajzë që kërkonte një banesë me qira në Korçë është përdhunuar nga një i njohur i saj, i cili i kishte ofruar ndihmë. Vajza 24 vjeçe me inicialet D.L. nga fshati Ponçarë i Devollit është bërë viktimë e përdhunimit, kur shtetasi Elton Basholli nga Korça e kishte m

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama