Rezultate te kerkimit per termin: +Kundrshtari

Total: 29
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.598Z

Arrigo Sachi: Interi e meriton vendin në tabelë

N nj koment t tijin n numrin e sotm t Gazzetta dello Sport Arrigo Sachi, ish-trainer futbolli ka dhn vlersimet pr ekipet italiane deri n kt moment. Sipas tij Interi e meriton t jet n vendin e par, por magjistari i ksaj arritjeje sht Mourinho. Juventus ka zhgnyer pritshmrit ka thn Sacchi, por Roma q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:29.181Z

Mustedanagiç: Shqipëria nuk do të tregojë mëshirë përballë askujt

Euro 2012 Asistenti dhe krahu i djatht i Josip Kuzhe analizon situatn prpara eliminatoreve Xhemal Mustedanagi, zv.trajneri i Kombtares shqiptare, ka analizuar situatn e Grupit D, n prag t startit t ndeshjeve eliminatore t Euro 2012. Krahu i djatht i trajnerit Josip Kuzhe ka deklaruar se do t ndrron

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.478Z

Kaka mungon kundr Marseille

Ylli brazilian, Leite Kaka nuk sht rikuperuar nga lndimi n ij dhe ka mbetur jasht ekipit t Real Madridit pr vizitn te Olympique Marseille, n ndeshjen e fundit t fazs s grupeve t Ligs s Kampionve, t martn. Kaka ka strvitur ndaras nga ekipi gjat javs dhe mungoi n fitoren 4-2 ndaj Almerias, t shtunn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:58.852Z

Përgatitjet e fundit për miqësoren me Irlandën e Veriut

Shqipria do t prballet t mrkurn n Tiran n miqsoren e par pas hedhjes s shortit t kualifikueseve t Euro 2012. Trajneri Josip Kuze e ka nisur prej dy ditsh grumbullimin n Durrs, por vetm n seancn e pasdites pritet ta ket thuajse t kompletuar, me prjashtim t disa prej futbollistve, t cilt luajn n Ukrai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.363Z

Për Rat, Shqipëria është e paparashikueshme dhe ambicioze

Kundrshtari Edhe pse n letr, Shqipria nuk sht aspak favorite prball Rumanis, kundrshtart po mundohen n maksimum t mos i nnvlersojn kuqezinjt e Josip Kuzhes. Mbrojtsi i Shakhtar Donetsk, Razvan Rat, u shpreh dje se Shqipria, kundrshtari i par n Euro 2012, mund t duket nj rival i kalueshm, por ai nuk

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:45.179Z

Bara e do edhe Botrorin

Gjithka shtgati n Abu Dhabi pr fillimin e Botrorit t Klubeve, i parapar m 10 dhjetor (sot). Pa dyshim, favorit i ksaj gare sht kampioni evropian, Barcelona, e cila pritet t jet pasardhsi i Manchester United, fitues i fundit i ktij trofeu. Klubi Blaugrana e synon titullin e gjasht t sezonit, pas La

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:38.632Z

Kapllani huazohet te SC Paderboni

Bundeslig II Sulmuesi shqiptar, Edmond Kapllani, n sezonin e ardhshm nuk do t jet m pjes e FC Augsburgut. N ditn e fundit t periudhs s transferimeve n merkaton e futbollistve skuadra q zotron kartonin e shqiptarit ka dhn at n form huazimi te konkurrenti i saj n Bundesliga II, SC Paderborn. Pr koinc

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama