Rezultate te kerkimit per termin: +Kup

Total: 5226
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.766Z

E la Realin pa kupë, vetë debuton në kupë

Denis Cheryshev është emri që madrilenët nuk duan të dëgjojnë në dy muajt e fundit. Talenti rus ndikoi që Reali të eliminohet nga Kupa e Mbretit me prezencën e tij në fushë e cila ishte jo legjitime për shkak të kartonëv

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:30.285Z

Mourinho ikën pa asnjë kupë

Jose Mourinho si duket do të përshëndetet pa asnjë kupë të vetme sivjet. Real Madridi e ka humbur shansin për të fituar Kupën e Mbretit pasi është mposhtur nga Athletico Madrid. Loja e rregullt përfundoj me rezultat të barabartë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:14.198Z

Kupë e zbrazur dhe mbeturina...

Përfunduan ato që mund të quheshin si ndeshjet më të forta e më të vështira për Kupën e Shqipërisë në futboll, pra ato të luajtura në grupe, por ndryshe nga ato që shohim nëpër vende të tjera, mbushur plot

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:23.168Z

Napoli në finale të Kupës

Klubi i Napolit ka arritur në finale të Kupës së Italisë, pasi që e eliminoi skuadrën e Romës, me rezultat të përgjithshëm prej 5 me 3. Napolitanët në takimin e dytë e rikthyern rezultatin, madje fituan 3 me 0. Callejon, Higuai

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:29.281Z

Penza fiton Kupën e Kosovës

Penza është fituese e Ipko Kupës së Kosovës në basketboll, në kategorinë e femrave. Skuadra nga Peja, ka arritur që në finale të mposht vajzat e Prishtinës, me rezultat 91:71. AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; Një sf

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.056Z

Hidhet shorti i kupës, Barcelona mëson kundërshtarin

Është hedhur shorti i Kupës së Mbretit në Spanjë. Barcelona do të takohet me gjysëmfinalen e Kupës ndaj skuadrës së Shkodran Mustafit, Valencias. Gjysëmfinalja tjetër e Kupës do të jetë ajo ndërmjet Sevillës dh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.636Z

Hidhet shorti i kupës, Sigal Prishtina-Peja

Në prani të zyrtarëve të FBK-së dhe zyrtarëve të ekipeve pjesëmarrëse, është tërhequr shorti i Final Four të Ikpo Kupës së Kosovës në basketboll. Sigal Prishtina me Pejën do të përballen në gjys

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama