Rezultate te kerkimit per termin: +Kupn

Total: 60
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:48.870Z

Barcelona zhgënjen tifozët sërish

Barcelona i ka dhn nj zhgnjim t dyt tifozve t saj kt fillim viti duke humbur n Kupn e Mbretit 2-1 n fushn e vet me Sevijan. N Kamp Nou, pr andaluziant, kan shnuar Diego Kapel dhe A’lvaro Negredo. Barca nuk arriti t mbaj barazimin e arritur nga goli i Zlatan Ibrahimovic. Skuadra e Guardiols, s

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:27.945Z

Kim Jong-hun, sërish në krye të Kombëtares

Koreja e Veriut Nuk ka pasur asnj ndshkim me transferimin n nj kamp pune, prkundrazi, trajneri Kim Jong-hun ka marr nj tjetr shans n krye t prfaqsueses s Kores s Veriut. Pas dshtimit n Kupn e Bots 2010 (me tri humbje n grup), ai do t vazhdoj punn me Kombtaren e futbollit pr Kupn e Azis, q do t star

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.324Z

Elbasani Kampionatin, Tirana Kupn.

Elbasani tashm sht m afr se kurr titullit t dyt kampion n t gjith historin e vet. Kjo mund t thuhet, pas rezultateve t javs s 32 t superligs. Duket se puna, lodhja dhe djersa e lojtarve t klubit dhe stafit verdheblu do t shprblehet shum shpejt, 2 vjet pasi donatort Laze dhe Crraga erdhn n krye t kti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:44.625Z

Gerrard, i etur pr Premierlig

Steven Gerrard ka shpjeguar se cili ishte zemrimi m i madh n karriern e tij t jashtzakonshme. Mesfushori anglez, i cili me Liverpool e ka fituar Lign e Kampionve, Kupn UEFA, Superkupn e Evrops, Kupn e Anglis dhe disa trofe m t vegjl, vuan q nuk e ka fituar ende kampionatin anglez. Ta fitosh Premie

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.467Z

Times: Njeriu më influent në sport? Capello!

Anglia i sht shum mirnjohse trajnerit italian Fabio Capello, i cili edhe pse nuk ka fituar ende asgj, ka rritur ndjeshm prestigjin e kombtares s “Tre Luanve”. Pasi mori drejtimin e ksaj kombtareje, Capello ndrtoi nj grup t besueshm, t frikshm dhe njkohsisht pretendent pr Kupn

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:02.355Z

Europa League, hidhet shorti i cerekfinaleve

Esht hedhur shorti i Kups Europa League pr fazn cerekfinale. Hamburgu, i cili arriti t mbijetoj duke eliminuar Andrlehtin, ditn e enjte do t prballet me belgt e Standart Liezh pr t vazhduar ndrrn e fitimit t ktij trofeu t par me kt emr. Ashtu si n Champions League edhe n kt veprimtari

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:03.271Z

Besa Shkumbini, Teuta Vllaznia ndeshjet e Kupës së Shqipërisë

Besa – Shkumbini dhe Teuta – Vllaznia jan takimet e para gjysmfinale t Kups s Shqipris. Ky sht trofeu i dyt pr nga rndsia n vend dhe fituesi t cilit luan n Europa League. Nga kto skuadra vetm Shkumbini nuk e ka fituar asnjher Kupn e Shqipris. Finalja e 58-t e Kups do t luhet m 9 maj.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama