Rezultate te kerkimit per termin: +Kupen

Total: 1823
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:47.630Z

Flamurtari fiton Kupen e Shqiperise

Flamurtari fiton Kupen e Shqiperise. Skuadra e Memushit ka mundur ne stadiumin “Niko Dovana” Tiranen me rezultatin 2-1. Nje ndeshje ku vlonjatet arriten te permbysnin golin e Dabulles pikerisht ne minuten e fundit. Per skuadren e Koles kjo eshte finalja e dyte rresht qe humbet, nderkohe qe Flamu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:03.640Z

Ekipi amerikan synon kupen boterore

Ekipi amerikan i futbollit per femra terhoqi vemendjen e mbare vendit ne vitin 1999 kur fitoi per here te trete Kupen e Botes ne futboll per femra perpara 90 mije admiruesve ne stadiumin Rose Bowl te Kalifornise. Por ne boteroret qe vijuan si me 2003 ashtu edhe ne 2007 amerikanet perfunduan ne vendi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:26.478Z

Studenti fiton Kupen

Studenti ka fituar kupen e Shqiperse ne volejboll per meshkuj. Kryeqytetasit munden ne finale ekipin e Teutes me rezultatin 3 me 1. Djemte e Ylli Tomorrit, kryesojne gjate gjithe kohes duke bere monopol kete trofe.Per Studentin kjo kupe eshte e 5-ta radhazi dhe kjo skuader vazhdon te thyeje edhe rek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:51.786Z

Inter ngre kupen

Interi qe e kishte siguruar prej tre javesh titullin kampion ka ngritur ne San Siro perpara tifozerise se vet kupen e 17 te kampionit te Serise A. Por jo vetem kaq, sulmuesi i zikalterve, suedezi Ibrahimoviç me 25 gola te shenuar eshte shpallur golshenuesi me i mire i Serise A. Ndersa Juventus dhe

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:58.858Z

Brazili fiton Kupen e Konfederatave

Brazili ka fituar per te treten here Kupen e Konfederatave. Ne finalen e Johanesburgut, ekipi brazilian ka mundur 3-2 ne kohen shtese Shtetet e Bashkuara te Amerikes. E para ne avantazh ka kaluar SHBA-ja me ane te Dempsey ne minuten e 10-te dhe Donovan ne te 26-ten. Ne pjesen e dyte ka q

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:47.925Z

QKMBM organizon kupen Petrit Murzaka

Ne kuadrin e aktiviteteve sportive Qendra Kulturore e Medias nen drejtimin e drejtoreshes se Pergjithshme te saj znj. Zerina Kuke organizoi ne ambientet sportive te KDS-se per te paren here kupen Petrit Murzaka. I pranishem ne kete aktivitet ishte nje nga figurat e nderuara te sportit tone njekohesi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:22.676Z

Real Madrid fiton Kupen Boterore ne konkurrencen e ekipeve

Ekipi spanjoll i futbollit Real Madrid ka fituar Kupen Boterore ne konkurrencen e ekipevebr br Shpallja fitues erdhi pasi mbreme vone Real Madrid mundi ekipin San Lorenzo nga Argjentina me rezultat 20 Ndeshja u zhvillua ne Marrakesh te Marokutbr br Ky eshte trofeu i katert i Real Madridit kete v

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama