Rezultate te kerkimit per termin: +Kuqezinjt

Total: 1708
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.733Z

Kuqezinjtë europianë

Veç kampionëve të Skënderbeut, do të jenë edhe 8 futbollistë kuqezinj të Kombëtares, të cilët do të zbresin sot në fushat e blerta për të luajtur me skuadrat e tyre në ndeshjet e Europa League.  Ertrit Berisha do

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.344Z

Baric, edhe dy vjet me kuqezinjt

Oto Baric do t jet trajneri i kombtares shqiptare edhe pr dy vitet e ardhshme. Trajneri kroat sht takuar rreth ors 11 n Durrs me presidentin e FSHF-s Duka dhe pas nj diskutimi kan arritur nj marrveshje q t dy palt e kan quajtur pozitive. Ende nuk jant ditura detaje t ktij akordi, megjithat duket se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.507Z

Emocionohet Granit Xhaka: Ja si i uron kuqezinjtë!

Ylli i Borussia Monchengladba, Granit Xhaka, është njëri ndër futbollistët e shumtë që ka uruar kombëtaren e kuqezi në sfidën ndaj Serbisë. Ndeshja Serbi – Shqipëri, luhet nesër, duke filluar nga ora 20:45, ndërsa Xhaka, ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:58.625Z

Edhe zyrtarisht nis misioni anti – Serbi, grumbullohen kuqezinjtë

Misioni anti -Serbi ka nisur zyrtarisht, De Biasi ka filluar përgatitjet me pjesën më të madhe të futbollistëve që janë thërritur për takimin e 8 tetorit sipas një plani të mirëorganizuar që parashikon edhe detajet më të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:56.354Z

Rama: Kuqezinjtë bënë histori, u jemi mirënjohës

Kryeministri shqiptar, Edi Rama, ka komentuar fitoren e Shqipërisë ndaj Portugalisë me rezultat 1:0. Rama shkruan në Facebook se "Kuqezinjtë bënë histori". AdPlatformZone = {id: "f95795dd0",format: "410x0"}; "Kuqezinjte bene histori dhe ne u jemi mi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:01.275Z

Kuqezinjtë, sot kryelartë kundër Serbisë në Beograd

Goli i Lenjanit kundër Danimarkës mund t'i kishte dërguar kuqezinjtë në Beograd si kryesues të vetëm, me pikë të plota pas dy ndeshjesh kualifikuese në Grupin I. Barazimi me një kundërshtar potencial si Danimarka nuk është i keq,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.685Z

Kuqezinjtë, jashtë forme në miqësoren e fundit

TIRANE-Kombëtarja shqiptare zhvilloi sot testin e fundit përpara ndeshjes me Qipron, në program pasnesër në orën 20.30. Trajneri Xhani De Biazi kërkoi të provonte disa skema ne një miqësore me të rinjtë e Teutës, por ekipi kuqezi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama