Rezultate te kerkimit per termin: +Kuqi

Meta: total 1000 / total_found 1243 / time 0.000 / keyword[0] kuqi / docs[0] 1243 / hits[0] 2372 /
Top Story/ Barnat e rimbursuara, pjesa më e madhe vijnë nga Serbia dhe Turqia
  • 2019-02-27

Top Story/ Barnat e rimbursuara, pjesa më e madhe vijnë nga Serbia dhe Turqia

Serbia gjithashtu është një nga vendet e Ballkanit, të cilat po përfitojnë gjithnjë e më shumë treg për shitjen e medikamenteve të tyre. Vitet e fundit kanë hyrë goxha produkte nga vendet e ballkanit. P.sh hipolipi është për yndyrat është serb si medikament. Mund të përmend cor

Seria A, barazim spektakolar në Roma-Inter
  • 2018-12-03

Seria A, barazim spektakolar në Roma-Inter

Inter dhe Roma kanë ndarë nga një pikë në supersfidën e javës së 14-të. Pas një ndeshje të bukur me aksione nga të dy krahët përgjatë 90 minutave, rezultati final ishte 2-2. Me këtë pikë, Inter ngjitet në vend të dytë me një ndeshje më tepër se Napoli, ndërsa Roma shkon në

No Pic available
  • 2018-11-30

Skllavëria moderne: 10 vendet që i shfrytëzojnë më shumë njerëzit

Skllavëria, nuk është pjesë e historisë së kaluarës, por në shumë forma është ende e pranishme në mesin e popullatës botërore. Një raport i kohëve të fundit nga Fondacioni Walk Free, një organizatë për të drejtat e njeriut, vlerësoi se 35.8 milionë njerëz janë skllevër në

No Pic available
  • 2018-10-26

Shqipëria U-17 pëson humbjen e dytë radhazi, Kosova bie në Skoci

Përfaqësuesja U-17 e Shqipërisë regjistroi një tjetër humbje në fazën eliminatore të Europianit, që po zhvillohet në vendin tonë. Pas disfatës së thellë ndaj Çekisë,ekipi i Xhemal Mustedanagiç u mposht edhe në sfidën kundër Norvegjisë në shifrat 3-1, teksa nordikët e mbyllën

Grabitja me armë në Vlorë, policia jep detaje për kapjen e autorëve (Video)
  • 2018-09-25

Grabitja me armë në Vlorë, policia jep detaje për kapjen e autorëve (Video)

Një mikrobus me pasagjerë që ishte nisur nga Firence dhe sapo kishte zbarkuar nga trageti i linjës Brindisi-Vlorë u grabit nga 3 persona të armatosur dhe maskuar. Menjëherë në ndjekje të tyre është vënë policia, e cila ka mundur të identifikojë dhe arrestojë një prej autorëve të

Rama: Basha firmosi privatizimin e Teatrit të Metropolit në vitin 2013
  • 2018-09-20

Rama: Basha firmosi privatizimin e Teatrit të Metropolit në vitin 2013

Kryeministri Edi Rama bëri me dije nga foltorja e Kuvendit se në vitin 2013 kryetari i PD-së, Lulzim Basha, asokohe në cilësinë e kryetarit të Bashkisë së Tiranës, firmosi privatizimin e godinës së Teatrit të Metropolit, me qëllim që atë ndërtesë tia jepte deputetit të PD-së pë

Horoskopi, zbuloni se çfarë gruaje jeni në bazë të shenjave
  • 2018-03-07

Horoskopi, zbuloni se çfarë gruaje jeni në bazë të shenjave

Secila është femërore në mënyrën e vet, por yjet kanë shumë për të thënë për këtë: eksploroni anët e vetes, të cilat ndoshta ende nuk i keni ditur Dita e Grave po afrohet dhe pikërisht me këtë rast, është interesante të vërehet se si çdo grua jeton feminilitetin e saj në nj