Rezultate te kerkimit per termin: +Kur

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:28.085Z

Kur je gjallë dhe kur vdes

Sa është gjallë margjinalizohet, kur të vdesë mund të dekorohet! Nga Blerim Sh. Shala 1.Skenari i dëshiruar nr.1: Ka qenë burrë fort i mirë dhe shumë i ndershëm. Trim me fletë dhe sypatrembur. Luftëtar i madh i të drejtave të njeriut. Patriot i madh dhe shqiptar i madh!

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:25.985Z

Kur shohim kryeministrin

• Skënder MinxhoziKryeministri doli në BBC. Në Hard Talk, në shoun politik më të vështirë, siç e thotë vetë emri, të këtij televizioni të madh e prestigjioz. Një akt i guximshëm, për një njeri me eksperiencën e nevojshme për të kuptuar riskun e daljes në një e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:41.170Z

Kur femrat tradhtojnë

Nën një rrëfim të sinqertë dhe anonim, femrat tregojnë arsyet që i shtynë drejt tradhtisë, ndërsa studimet paraqesin 10 shkaqet e tradhtisë femërore dhe ato që priren të tradhtojnë Rrëfimet, shkaqet dhe rastet kur femrat zgjedhin të tradhtojnë Shprehja se femrat tradhtojnë me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.154Z

Kur i flet Lulit dhe kur i shkruan Ramës

Nga Mero Baze   Pamjet e reja të dhunimit të një demokrati në Kavajë, që kanë dalë sot, i cili u masakrua se kundërshtoi Lulzim Bashën gjatë një takimi me banorët e qytetit, nuk janë të rënda vetëm si pamje të dhunshme, por si ilustrim i frustrimit dhe pasigurisë që ka k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:44.785Z

Kur heshtja hesht

Heshtja ndonjehere eshte nxitje ndonjehere maturi intelektuale dhe ndonjehere revolte. Kur heshtja hesht ndodh atehere kur gjesendi apo trupi fizik nuk zhvillohet normalisht drejt nje progresi te nevojshem duke hasur ne rezistence akute per ta ushtruar veprimin perkates andaj perfiton nje vullne

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.475Z

Kur vjen Ramazani

“Le t’i lutemi Zotit per paqe e meshire ne bote!” Kur vjen Ramazani, i Madhi Zot na kujton ne Kuran: “Besimtare! Eshte caktuar per ju agjerimi, sikurse iu caktua atyre para jush, qe te mund te permbaheni. / Jane dite te numeruara; kush nga ju eshte i semure ose ne udhetim, disa dite te tjera

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:38.640Z

Kur perlotet Beyonce

0 Edhe Beyonce eshte e ndjeshme dhe mund te shperthjene ne lot Koncerti i fundit i turneut Mrs Cartner S

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama