Rezultate te kerkimit per termin: +Kurbin

Meta: total 1000 / total_found 2776 / time 0.001 / keyword[0] kurbin / docs[0] 2776 / hits[0] 4402 /
Sherr pas Laçi-Tirana, Laska e ndjek me BMW deri në Tiranë dhe godet Halilin
  • 2019-04-04

Sherr pas Laçi-Tirana, Laska e ndjek me BMW deri në Tiranë dhe godet Halilin

Grushtet dhe shkelmat që pasuan sfidën Tirana-Laçi fundjavën e shkuar në kampionat, duket se e kanë ftohur tej mase raportin midis dy ekipeve që nuk janë shquar për hasmëri mes tyre. Ditën e sotme, në Kurbin kryeqytetasit u mundën me rezultatin 2-0 por ia dolën të kualifikohen në gjy

Sekuestrohen drogë dhe armë në Kurbin, 5 në pranga
  • 2019-04-02

Sekuestrohen drogë dhe armë në Kurbin, 5 në pranga

Policia e Kurbinit, në bashkëpunim me Drejtorinë Vendore të Policisë Lezhë, Forcat e Posaçme Operacionale në Policinë e Shtetit dhe FNSH-ja kanë finalizuar operacionin Godull 2019 për parandalimin e kultivimit të bimëve narkotike, duke vënë në pranga 5 persona, ndërsa dy të tjerë

Zbulohet sera me kanabis në Kurbin, në pranga 50-vjeçari
  • 2019-03-28

Zbulohet sera me kanabis në Kurbin, në pranga 50-vjeçari

Një operacion i policisë së Kurbinit i koduar Miloti ka zbuluar një serë me bimë narkotike. Kështu gjatë pasdites së djeshme, e mërkurë, kanë vijuar kontrollet në të gjithë territorin duke bashkëpunuar edhe me qytetarët. Policia e Kurbinit pas informacioneve të marra në rrugë ope

Ishte zhdukur përpara 9 ditësh, gjendet i vdekur 63-vjeçari
  • 2019-02-02

Ishte zhdukur përpara 9 ditësh, gjendet i vdekur 63-vjeçari

Një 63-vjeçar është gjetur i pajetë në një parcelë. Ngjarja ka ndodhur në Kurbin, ku sipas policisë, viktima merrte mjekime për shkak se vuante nga skleroza. Burime nga policia lokale, raportojnë se rreth orës 15:57, në fshatin Adriatik në Kurbin, në një parcelë është gjetur pa s

Mbi 5 mijë abonentë do të mbeten pa energji
  • 2019-01-22

Mbi 5 mijë abonentë do të mbeten pa energji

OST njofton se për shkak të punimeve rehabilituese të linjës Shkopet Laç,  më datat 24-25 janar 2019 dhe 28-29 janar nga ora 08:00 deri më 15:00,  do të mbeten pa energji elektrike disa  zona në rrethin e Kurbinit. Pa energji mbetet N/stacioni Lac 2, Hec Hurdhas. Numuri i konsumatorëve

No Pic available
  • 2018-12-18

Gjyqtari kërcënonte me SMS. ONM djeg kryegjyqtarin e Pukës

Karriera e kryetarit të gjykatës së Pukes Izet Kadana u vendos në pikëpyetje nga vëzhguesi ndërkombëtar i ONM, Theo Jacobs pas gjetjeve të KPK për figurën e gjyqtarit. Shkak i shpërthimit të Jacobs ishin 19 mesazhe kërcënuese të dërguara nga gjyqtari ndaj një qytetareje, të cilë

Mjeti bie në humnerë, vdes shoferi
  • 2018-12-17

Mjeti bie në humnerë, vdes shoferi

Mjeti del nga rruga, gjen vdekjen shoferi. Ngjarja e rëndë është regjistruar mbrëmjen e sotme në Kurbin. Burime nga policia raportojnë se ngjarja e rëndë ka ndodhur  rreth orës 18:00, në aksin rrugor Burrel – Skuraj , në dalje të tunelit të Shkopetit, ku  mjeti tip Benz i drejt