Rezultate te kerkimit per termin: +Kurbinit

Meta: total 1000 / total_found 1821 / time 0.001 / keyword[0] kurbinit / docs[0] 1821 / hits[0] 2780 /
Shembja e urës në Milot, banorët kalojnë në ujë ku u mbyt një i ri
  • 2015-02-17

Shembja e urës në Milot, banorët kalojnë në ujë ku u mbyt një i ri

Banorët e 4 fshatrave në Malësinë e Kurbinit, duhet të presin që të bien prurjet në Lumin e fshatit Skuraj për të lëvizur drejt qendrës së Komunës së Milotit, në mungesë të urës. Kalimi nga njëri kah i përroit në tjetrin është një rrezik më vete që ju kanoset çdo natë ba

Banoreve te nje pallati u cohen fatura identike PD Gjobe per te plotesuar planin OSHEE pranon skandalin shkarkon drejtorin
  • 2015-02-16

Banoreve te nje pallati u cohen fatura identike PD Gjobe per te plotesuar planin OSHEE pranon skandalin shkarkon drejtorin

e Hene 16 Shkurt 20151000 am brbrTIRAN- UPDATE Pas akuzave qe Partia Demokratike beri ndaj Operatorit te Shperndarjes se Energjise Elektrike per abuzimet me faturat e energjise ne Lac ka reaguar edhe OSHEE duke thene se eshte shkarkuar drejtori i Kurbinit qe me 6 shkurt brOSH

Banda e babagjyshëve, pendohet pjesëtari i dytë
  • 2015-02-16

Banda e babagjyshëve, pendohet pjesëtari i dytë

Tiranë - Angjelin Ndreka, nje prej të arrestuarve si pjesëtar i bandës së grabitësve të veshur si babagjyshët e vitit të ri, pranon të bashkepunojë me prokurorinë. Ky është i arrestuari i dytë që pendohet nga kjo bandë, pas Augustin Sulajt. Gjatë dëshmisë së tij Angjelini ka tr

Edhe shoqëria ka faj në vdekjen e Pamelës së vogël
  • 2015-02-16

Edhe shoqëria ka faj në vdekjen e Pamelës së vogël

Vdekja e Pamela Jahjes, vogëlushes 7- vjeçare, ka shokuar opinionin publik. Ajo humbi jetën nga pneumonia, ndërsa jetonte në mjerim të plotë. Babai i saj, Sadik Jahja, foli për News24. Ai jeton në një kontejnier. "Pamela ishte një nxënëse shumë e mirë. Kishte nisur klasën e parë,"

No Pic available
  • 2015-02-13

Ish-Kryekomunari i Milotit në kërkim, vodhi mjetin e komunës dhe e shiti për skrap

Policia e Kurbinit ka nisur procedimin penal dhe ka shpallur në kërkim 53-vjeçarin Vlash  Gega,  ish-kryetar i Komunës Milot. 53-vjeçari u shpall në kërkim pasi dyshohet se ka vjedhur automjetin tip Fiat 900 DTE gryes, shtytes (Bjellorus), në pronësi të Komunës Milot, i cili gjendej pre

Babagjyshet grabiten shtepine ne Lezhe u veshen si police VIDEO
  • 2015-02-13

Babagjyshet grabiten shtepine ne Lezhe u veshen si police VIDEO

e Premte 13 Shkurt 20151230 pm brbrGrabiten te veshur si police ne Lezhe arrestohen si pjese te grupit te babagjysheve dy te rinj Angjelin Ndreka dhe Paulin Kala 25 dhe 26 vjec u prangosen dje per ngjarjet e renda te ndodhura duke grabitur me arme e maska qendra tregtare dhe ban

Goditi me sende te forta futbollistin gjate ndeshjes Laci-Kukesi hetohet i riu
  • 2015-02-10

Goditi me sende te forta futbollistin gjate ndeshjes Laci-Kukesi hetohet i riu

Lac 10 shkurt 2015 NOAal- Nje i ri po hetohet nga policia nen akuzen se ka goditur me sende te forta gjate ndeshjes se futbollit Laci-Kukesi nje futbollistbr br Diten e ndjeshme nisi procedimi penal per 18 vjecarin Ronaldo Gj banues ne lagjen nr 1 Lac pasi nga veprimet hetimore te kryera rezulton