Rezultate te kerkimit per termin: +Kurr

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:35.648Z

Manuel Neuer: Kurrë mos thuaj kurrë!

Portieri i Bayern Munchen, Manuel Neuer, ka apeluar për besim në përmbysje te skuadra e tij, përkundër humbjes 3:0 nga Barcelona në ndeshjen e parë. “Ne pamë kundër Portos që gjithmonë diçka është e mundshme, por tani luaj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:34.627Z

Adelina të pozoj nudo: Kurrë mos thuaj kurrë

Këngëtarja shqiptare nga Maqedonia, Adelina Tahiri, ka thënë se nuk e përjashton mundësinë që të pozoj. Ajo në emisionin “Sonte”, pasi u pyet se a do të postoj nudo, ka thënë se ‘kurr nuk duhet të thuhet kurr&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:40.740Z

Sanremo? Elhaida: Kurrë mos thuaj kurrë

19-vjeçarja Elhaida Dani me zërin e saj të mrekullueshëm dhe me këngën “When love calls your name” të shkruar nga Riccardo Cocciante ka triumfuar në edicionin e parë të “The Voice Of Italy” duke arritur një sukses t&eum

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.204Z

Meda vjen me "Kurrë mos thuaj kurrë"

Këngëtari i famshëm i muzikës popullore, Meda, ka publikuar këngën e tij më të re. Kënga quhet “Kurrë mos thuaj kurrë” dhe është një baladë e stilit të Medës./Indeksonline/ AdPlatformZone = {id: "8bc4ee1

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:16.339Z

Vilanova: Kurrë nuk do të drejtoj Realin

Trajneri i Barcelonës, Tito Vilanova deklaroj se një nga tre gjërat që kurrë nuk do ti bëjë në jetë, është edhe vendosmëria e tij që kurrë mos të drejtoj Real Madridin. "Nuk mund ta manipuloj një lojë, nuk mun

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.248Z

Nikolliq: Kosova kurrë shtet

Presidenti i Serbisë, Tomisllav Nikolliq, ka deklaruar se Kosova kurrë nuk do të jetë shtet, sepse një gjë e tillë “nuk mund të ndodhë pa pajtimin e Serbisë”. “E dimë se Serbia do t’i ekspozohet presionit të tmerrsh

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:54.888Z

Ciljeta më e lumtur se kurrë

 Këngëtarja nga Shqipëria Ciljeta Xhilaga, duket më e lumtur se kurrë. Muaj më parë ajo lindi edhe djalin e quajtur Fernando. Ciljeta, e cila njihet si njëra ndër femrat më seksi shqiptare, duket të jetë e lumtur në jetën fa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama