Rezultate te kerkimit per termin: +Kurse +Rader

Meta: total 2 / total_found 2 / time 0.000 / keyword[0] kurse / docs[0] 51575 / hits[0] 67381 / keyword[1] rader / docs[1] 24 / hits[1] 33 /
Certifikohen menaxherët e financave
  • 2010-03-10

Certifikohen menaxherët e financave

Prishtinë, 10 Mars NOA - Ministri i Ekonomisë dhe Financave z. Ahmet Shala së bashku me përfaqësuesit e USAID-it dhe ShKAÇK sot bënë certifikimin e 41 shërbyesve civil si zyrtar financiar. Këta shërbyes civilë në mënyrë të suksesshme kanë përfunduar Programin e Certifikimit në

Prurohet aneksi i shkolls Ismail Qemali
  • 2009-12-08

Prurohet aneksi i shkolls Ismail Qemali

Nxnsit e shkolls fillore Ismail Qemajli n kryeqytet, nga sot msimin do ta zhvillojn n vetm dy ndrrime. Kjo fal ndrtimit t 9 klasve t reja, me 155 mij euro, mjete t siguruara nga USAID-i dhe Komuna e Prishtins. Aneksi i objektit t ksaj shkolle, q gjendet n lagjen Kodra e Diellit n Prishtin, u prur

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama