Rezultate te kerkimit per termin: +Kurtishaj

Meta: total 60 / total_found 60 / time 0.000 / keyword[0] kurtishaj / docs[0] 60 / hits[0] 73 /
Trepça 89 eliminohet me humbje të thellë
  • 2017-07-05

Trepça 89 eliminohet me humbje të thellë

Trepça 89 u eliminua që në raundin paraeliminator të Uefa Champions League duke mbyllur shumë shpejt ëndrrën europiane, që rezultoi dëshpëruese për xehetarët. Ndeshja e parë ndërkombëtare në nivel klubesh e luajtur në stadiumin Adem Jashari rezultoi një zhgënjim me skuadrën e Ra

Goditje e rëndë për Vesel Kurtishaj, humb njeriun e dashur |FOTO
  • 2016-09-17

Goditje e rëndë për Vesel Kurtishaj, humb njeriun e dashur |FOTO

Transmetuar më 16.09.2016 - 20:11 Për fituesit e Big Brother 8 Vesel Kurtishaj duket se kjo periudhë është e tëra me sprova mjaft të vështira. Disa muaj me parë ai humbi gjyshen e tij, e cila për të ishte më tepër

“Akuza” kundër Veselit, kush e kishte menduar se do arrinte deri këtu
  • 2016-06-02

“Akuza” kundër Veselit, kush e kishte menduar se do arrinte deri këtu

Transmetuar më 01.06.2016 - 21:36 Pas dy fitoreve radhazi në dy programe televizive, Vesel Kurtishaj nuk kishte bërë publik ndonjë projekt konkret për të ardhmen, por deklaroi se ishte në diskutime për të qenë sërish pj

Fituesi i Big brother Albania 8, anëtarësohet në PDK
  • 2016-06-01

Fituesi i Big brother Albania 8, anëtarësohet në PDK

Kryetari i Partisë Demokratike të Kosovës Kadri Veseli, sot ia dha librezën e anëtarësimit në PDK, Vesel Kurtishajt, fitues i "Big brother Albania 8". Në konferencën për shtyp të organizuar me këtë rast, kryetari i PDK-së Kadri Veseli ka thënë se Partia Demokratike e Kosovës do t'u

Veseli i BB deklarohet
  • 2016-04-17

Veseli i BB deklarohet "i vdekur" |FOTO

Transmetuar më 17.04.2016 - 10:57 Një certifikatë vdekje ka tronditur gjithë fansat e fituesit të “Big Borother Albania”, Vesel Kurtishaj. Ai ka publikuar në Facebook një certifikatë vdekje, ndërsa ka sqaruar gjith

Çfarë fituan Veseli dhe Albëria nga “Dance With Me”
  • 2016-01-13

Çfarë fituan Veseli dhe Albëria nga “Dance With Me”

Transmetuar më 13.01.2016 - 10:50 Paratë që ka çmimi i parë motivojnë shumë personazhe të ndryshme të marrin pjesë në gara të ndryshme. Një garë mes artistëve dhe personazheve të njohur të ekranit ishte

Shpallet çifti fitues i “Dance with me” |FOTO
  • 2015-12-22

Shpallet çifti fitues i “Dance with me” |FOTO

Transmetuar më 22.12.2015 - 07:44 Mbrëmja e djeshme ka qenë finalja e spektaklit të kërcimit “Dance with me”. Fitues janë shpallur çifti i Arbërie Hadërgjonaj dhe Vesel Kurtishaj, të cilët kanë rrëmbyer tr