Rezultate te kerkimit per termin: +Kusari +Lila

Meta: total 1000 / total_found 1408 / time 0.001 / keyword[0] kusari / docs[0] 1674 / hits[0] 3799 / keyword[1] lila / docs[1] 4443 / hits[1] 8178 /
No Pic available
  • 2017-07-19

Vetëvendosje me LDK-në, AKR-në dhe Alternativën thonë se i kanë numrat për Qeverinë

Krijimi i shumicës parlamentare mbetet synim jo vetëm i koalicionit fitues të zgjedhjeve parlamentare të 11 qershorit në Kosovë, por edhe i dy subjekteve që u renditën në vendin e dytë dhe të tretë në këto zgjedhje. Duke besuar se koalicioni PAN, ku bëjnë pjesë Partia Demo

No Pic available
  • 2016-10-30

Shpend Ahmeti: Dhuna ma vështirëson qëndrimin në Vetëvendosje

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka thënë në emisionin Personale në TV Dukagjini se njerëzit brenda VV-së e dinë se sa herë ka aksione të dhunshme ia vështirësojnë qëndrimin dhe veprimin brenda kësaj partie. Ahmeti ka thënë se ka dallime mes tij dhe Albin Kurtit por këto dalli

Veliaj pret Lilen Maratona per nje jete te shendetshme Lila Te jemi bashke ne keto aktivitete FOTO
  • 2016-10-09

Veliaj pret Lilen Maratona per nje jete te shendetshme Lila Te jemi bashke ne keto aktivitete FOTO

Transmetuar me 08102016 - 1644 Kryetari i Bashkise se Tiranes Erion Veliaj priti sot ne nje takim zyrtar kryetaren e Komunes se Gjakoves Mimoza Kusari Lila e cila ashtu si dhjetera politikane e drejtues shqiptare te pushtetit vendor ne rajon do ti bashkohet

No Pic available
  • 2016-10-09

Luzia Gega dhe Ilir Këllezi fituan garën në 21 Km

Në Maratonën “Tirana 2016” akktiviteti sportiv i Bashkisë së Tiranës, mbështetur nga Vodafone Albania morën pjesë 1200 vrapues. Starti nisi nga Muzeu Historik, vijoj përgjatë rrugës së Durrësit, rrugës Dritan Hoxha, për të përfunduar në autostradën Tiranë-Durrës, në

Maratona e Tiranës 2016/ Garën 21km e fitojnë Ilir Këllezi dhe Luiza Gega
  • 2016-10-09

Maratona e Tiranës 2016/ Garën 21km e fitojnë Ilir Këllezi dhe Luiza Gega

  Veliaj: Tirana sot ishte më europiane se kurrë, e kaluam testin e organizimit Tirana ka fituar sot maratonën e saj. Nën kujdesin e Bashkisë së Tiranës dhe Federatës Shqiptare të Atletikës, më shumë se 1200 pjesëmarrës vrapuan sot në kryeqytet në Maratonën e Tiranës, e ci

No Pic available
  • 2016-10-08

Veliaj pret homologen e Gjakovës, Kusari Lila në Maratonën e Tiranës

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj priti sot në një takim zyrtar kryetaren e Komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari Lila, e cila ashtu si dhjetëra politikanë e drejtues shqiptarë të pushtetit vendor në rajon, do ti bashkohet nesër Maratonës së Tiranës 2016. Ata vlerësuan si

Veliaj pret kryetaren e Komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari Lila
  • 2016-10-08

Veliaj pret kryetaren e Komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari Lila

Veliaj: Maratona, për një jetë të shëndetshme, ftoj qytetarët të bëhen pjesë e saj Lila: E rëndësishme që të jemi bashkë në këto aktivitete Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj priti sot në një takim zyrtar kryetaren e Komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari Lila, e