Rezultate te kerkimit per termin: +Kusht

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.458Z

Lirohet me kusht Ramush Haradinaj

Është liruar nga ndalimi policor, lideri i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj. Fotoreporteri i Indeksonline Blerim Uka raporton nga seanca se Gjykata në Colman të Francës, pas shqyrtimit të dokumentacionit për rreth një orë, ka vendosur që Haradinaj të lihet i l

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:47.427Z

Assange lirohet me kusht

Nga Express më 14 dhjetor 2010 në ora 16:49 Themeluesi i faqes se Internetit, Wikileaks Julian Assange është liruar me kusht nga një gjykatës këtu në Londër. Assange bëri të po bën paraqitjen e dytë në gjykatë këtu në Londër për të kërkuar lirimin e tij me kusht. Ai u vendo

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:13.693Z

Tan Kateshi kërkon liri me kusht

18/01/2009  Trupi gjykues vendos që kwrkesa e të fortit të Elbasanit të pushohet Gjykata e Tiranës publikon 120 kërkesat e të dënuarve për lirime me kusht TIRANË - Edhe pse i dënuar me burgim të përjetshëm për kryerjen e disa veprave penale në vitin 1997, Dritan Kateshi ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.627Z

Shalsi: Transparenca kusht i domosdoshëm

Duke folur para mbështetësve në protestën e sotme të opozitës, deputeti socialist Eduard Shalsi u shpreh se opozita nuk heq dorë nga kërkesa e saj për transparencë të proçesit zgjedhor. “Duam të nxjerrim njëherë e mirë Shqipërine nga bataku. është koha të jemi ba

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:43.450Z

Cekia Kosova seshte kusht per Serbine

Republika Ceke vlereson se njohja e Kosoves nuk eshte kusht per anetaresimin e Serbise ne Bashkimin Evropian. Qendrimi i Prages zyrtare eshte bere i ditur nga ministri i Jashtem Karel Shvarcenberg gjate nje vizite ne Beograd. Kosova nuk eshte nje kusht qe i eshte vene Serbise ne rrugen

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:46.435Z

Lmshi rreth votave me kusht

Autoritetet prgjegjse pr administrimin e procesit zgjedhor n Kosov kan dhn vlersime kontradiktore pr ecurin e verifikimit t fletvotimeve me kusht dhe procesit pasues - atij t numrimit t ktyre votave. Derisa prfaqsues t Qendrs s Numrimit dhe Rezultateve kant ditur se pr shkak t, si thuhet, ndrhyrjes

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:49.894Z

Vajza e blasfemisë lirohet me kusht

Gazeta ShqipPakistan Një vajzë kristiane që u arrestua më parë nën akuzën për blasfemi ndaj islamit u lirua me kusht pas tri javësh burgimi. Vajza e quajtur Rimsha, mendohet se është jo më shumë se 14 vjeç. Ajo u arrestua në Islamabad pasi një turmë e zemëruar e akuzoi atë se kish

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama