Rezultate te kerkimit per termin: +Kushtetutn

Meta: total 237 / total_found 237 / time 0.000 / keyword[0] kushtetutn / docs[0] 237 / hits[0] 325 /
Braçe: Zyrtart e Berishës deklaruan 60 mln USD në gjendje CASH! Shifër e frikshme
  • 2014-04-23

Braçe: Zyrtart e Berishës deklaruan 60 mln USD në gjendje CASH! Shifër e frikshme

Deputeti i Partis Socialiste Erion Braçe iu prgjigj deklarimeve mediatike t kryetarit t opozits, Lulzim Basha. N nj koment n rrjetin social Facebook, Braçe shkruan se ka dgjuar nj recitim me z t trashur nga Basha por krkohet prgjigje pr disa çshtje ku ai gnjeu publikisht. Lulzim Basha gnjeu ku

Protesta për Karelin, pezullim nga detyra pr katr punonjs policie
  • 2014-04-14

Protesta për Karelin, pezullim nga detyra pr katr punonjs policie

Drejtoria e Policis s Qarkut Tiran vendosi pezullimin paraprak nga detyra për katër punonjës të policisë, pasi kan vepruar n kundrshtim me procedurat standarde t miratuara pr menaxhimin e tubimeve. Strukturat e Policisë zhvilluan analizn e plot pr tubimin e zhvilluar dje, si dhe t veprimeve t

No Pic available
  • 2014-04-13

Përplasjet në protestën për Karelin, pezullohen 4 punonjës policie

Pezullohen 4 punonjës policie për veprime jo korrekte gjatë protestës së zhvilluar dje kundër dhunës së gardianëve grekë që çoi në vdekjen e Ilia Karelit. Në një deklaratë për shtyp, policia e Tiranës thekson se punonjësit e policisë kanë vepruar n kundrshtim me procedurat stand

Pezullohen 4 efektivë pas dhunës në protestë, policia i kërkon ndjesë gazetarit të Panoramës
  • 2014-04-13

Pezullohen 4 efektivë pas dhunës në protestë, policia i kërkon ndjesë gazetarit të Panoramës

Policia e Tiranës bëri të ditur se ka pezulluar katër efektivë të policisë pas protestës së djeshme në Rrugën e Kavajës, ku policia ushtroi dhunë ndaj disa protestuesve, që kishin dalë përpara ambasadës greke për të ngritur zërin për vdekjen e Ilia Karelit nga torturat në qe

AK protestë nesër para Ministrisë së Brendshme. Murati: Spahiu na vodhi protestën për Karelin. Dhuna në protestë, pezullohen katër policë
  • 2014-04-13

AK protestë nesër para Ministrisë së Brendshme. Murati: Spahiu na vodhi protestën për Karelin. Dhuna në protestë, pezullohen katër policë

Aleanca Kuq e Zi paralajmëron një protestë, të hënën në orën 13:00, përpara Ministrisë së Punëve të Brendshme në Tiranë, kundër dhunës së ushtruar nga policia në protestën e zhvilluar një ditë më parë në kryeqytet, për vrasjen e të burgosurit Ilia Kareli në Greqi. Ndërko

No Pic available
  • 2014-04-13

Ilia Kareli pezullon 4 efektivë policie, dhunuan protestuesit, Rama replikon me Berishën

Pezullohen 4 punonjës policie për veprime jo korrekte gjatë protestës së zhvilluar dje kundër dhunës së gardianëve grekë që çoi në vdekjen e Ilia Karelit. Në një deklaratë për shtyp, policia e Tiranës thekson se punonjësit e policisë kanë vepruar n kundrshtim me procedurat stand

Nishani: Pse i mora në Presidencë dy këshilltarët e PD
  • 2014-02-08

Nishani: Pse i mora në Presidencë dy këshilltarët e PD

Presidenti Bujar Nishani në një intervistë për Zërin e Amerikës ka folur për tensionet mes shumicës dhe opozitës, përplasjen e tij me mazhorancën për kandidaturat për në Gjykatën e Lartë. Gjithashtu Nishani ka shpjeguar dhe pse ka punësuar në Presidencë dy këshilltarë të Partis