Rezultate te kerkimit per termin: +Kuvend

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:57.912Z

Deputetët socialistë betohen në Kuvend

Deputët socialistë betohen në seancën plenare, pas 6 muajsh mungesë në Parlament. Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka përshëndetur hyrjen e socialistëve në Kuvend, dhe më pas ka lexuar emrat e 64 deputetëve për formulën e betimit. Më herët opozita deklaroi se socialistet do te h

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.910Z

FOTOT/ Show i Ramës në Kuvend

Kryeministri Edi Rama ka replikuar gjatë ditën e djeshme në Kuvend me Vangjel Dulen për ndërhyrjen e Athinës në punët e Shqipërisë. Natyrisht, nuk kanë munguar as replikat me deputetët e PD-së. Fotot e mëposhtme tregojnë disa nga momentet pikante të Ramës në Kuvend.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:34.151Z

Serbët e Kosovësme Kuvend paralel

Autori i Lajmit: red.Serbët e Kosovës kanë vendosur që më 28 qershor të formojnë të ashtuquajturin Kuvend të Bashkësive të Komunave të Kosovës. Ky kuvend, sipas themelueseve, do pengojë, siç thonë, krijimin e një shteti tjetër shqiptar në Ballkan. Kryetari i Bashkimit të komunav

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:43.499Z

FOTOT/ Deputetet sjellin pranverën në Kuvend

Ardhja e pranverës është reflektuar edhe në veshjen e deputeteve. Ato janë fotografuar sot ndërsa hynin në Kuvend, me rroba të çelura dhe lule. Përveç Jozefina Topallit, që ishte veshur shumë serioze.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.354Z

CEZ marreveshja ne Kuvend

brbrPas disa ditesh Shqiperia do te behet pronare e 100 te aksioneve te kompanise qe shperndan energjine CEZ Marreveshja me palen ceke dhe ate shqiptare eshte depozituar ne kuvend Me miratimin e saj i hapet rruge keshtu edhe ristrukturimit te sektorit te energjise ne vend neni 4 duke i vene si kusht

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:23.075Z

Basha Beteje ne kuvend per dekriminalizimin

0 brbr brbrKthimi ne kuvend ishte fryt i nje perpjekje disamujore te opozites per te mbrojtur nje kauze jetike te shqiptareve ate te dekriminializimit te parlamentit Keshtu u shpreh kryetari i Partise Demokratike Lulzim Basha teksa beri nje rezyme te aksionit politik qe u finalizua me votimin ne ku

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:10.241Z

Kuvend debat per paketen fiskale

E enjte 20 Dhjetor 2012 1438 Kuvend debat per paketen fiskaleKryeministri Berisha sulmoi opoziten ne Kuvend per voten e dhene kunder per Buxhetin e vitit 2013. Por kreu i grupit parlamentar socialist Gramoz Ruci e argumentoi qendrimin e te majteve me pamundesite qe ka ky buxhet per te nxjerre vendi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama