Rezultate te kerkimit per termin: +Kuvendit +Jozefina +Topalli

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:08.111Z

Jozefina Topalli emëron kushërirën e saj në kabinetin e Kuvendit

Share Pas emërimit të dhëndrit në ambasadën shqiptare në Paris dhe vëllait në konsullatën në Milano, Jozefina Topalli duket se ka bërë një tjetër emërim nepotik. Sipas deputetit socialist, Taulant Balla, Jozefina Topalli ka emëruar një kushërirën e vet në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:17.609Z

Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli shtron darkë Iftari

Kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli si çdo vit, që prej 6 vitesh kur është në krye të këtij insititucioni , ka shtruar iftar për besimtarët myslimanë në muajin e shenjtë Ramazanit. Ndërsa ka falenderuar të ftuarit në &c

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.660Z

Jozefina Topalli votohet serish ne krye te Kuvendit

Jozefina Topalli eshte zgjedhur serish ne krye te Kuvendit te Shqiperise. Pothuajse te gjithe deputetet e pranishem ne salle kane votuar pro kandidatures se deputetes demokrate, e cila fiton keshtu nje mandat te dyte ne krye te Parlamentit. Ne salle nuk ishin te pranishem deputetet e Par

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:05.887Z

Jozefina Topalli, mesazh ngushëllimi homologut polak, Bronislaw Komorowski Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli

Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, në mesazhin drejtuar homologut polak Bronislaw Komorowski, shpreh ngushëllimet më të thella familjes së Presidentin Lech Kaczynsky dhe familjarëve të atyre që humbën jetën në aksidentin e ajror. “Nga ky aksident i tmerrshëm, të gjithë jemi t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:16.136Z

Kryetarja e Kuvendit te Shqiperise Jozefina Topalli viziton Maqedonine

Kryetarja e Kuvendit te Shqiperise Jozefina Topalli po qendron per vizite ne Shkup. Ajo u takua me drejtuesit e dy partive me te medha shqiptare ne Maqedoni nderkohe qe per ne oret e mbremjes do ta vizitoje carshine e Shkupit dhe komunen e airit. Zonja Topalli neser do te takohet me homologun e saj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:00.060Z

Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, merr konfirmimin zyrtar nga Londra

“Më 10 dhjetor Mbretëresha Elisabeta e Dytë, firmos Anëtarësimin e Shqipërisë në NATO” Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, e cila prej disa ditësh po zhvillon një vizitë zyrtare në Londër, ka marrë konfirmimin nga institucionet e Mbretërisë së Bashkuar se, më 10 dhjetor Mb

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:44.548Z

Presidenti Topi pret Kryetaren e Kuvendit, Jozefina Topalli.

31 korrik 2007 Presidenti i Republikës, Bamir Topi pati sot një vizitë kortezie në zyrën e tij nga Kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli. Kryetarja e Kuvendit i uroi përzemërsisht z. Topi suksese në detyrën më të lartë të shtetit shqiptar, duke vlerësuar se zgjedhja

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama