Rezultate te kerkimit per termin: +Kuvendit +Topalli

Meta: total 1000 / total_found 14929 / time 0.011 / keyword[0] kuvendit / docs[0] 70862 / hits[0] 143910 / keyword[1] topalli / docs[1] 22334 / hits[1] 54377 /
No Pic available
  • 2017-06-25

Topalli voton në Shkodër, i lutet Zotit për Shqipërinë dhe shqiptarët

Ka qenë e kursyer në komentet politike, ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli, teksa ka votuar në një nga qendrat e votimit në Shkodër. Teksa uroi besimtarët myslimanë për Fiter Bajramin sëbashku me emigrantët e kthyer në vendlindje për këtë festë, Topalli pati dhe një lutje: Lu

No Pic available
  • 2017-06-22

Përballja Shullazi-Beqja: Ja emrat e njohur që dolën

Ballafaqimi i Emiljano Shullazit me dëshmitarin e mbrojtur Ylvi Beqja dhe debatet mes tyre, nxjerrin emrat e zyrtarëve dhe politikanëve me të cilët janë takuar. Ata treguan për takimet me ministra, gjyqtarë, drejtues hipoteke apo zyrtarë të lartë të administratës e deri te persona me pr

No Pic available
  • 2017-06-14

Sondazhi, Zheji: Vota e Shkodrës për PS-në votë pro-kanabis

Duke analizuar sondazhin e IPR Marketing dhe Ora News në Shkodër, analisti Artur Zhej, thotë në “Tonight Ilva Tare” se opozita ka pësuar rritje atje dhe se largimi i zonjës Topalli duket se nuk ka ndikuar negativisht. Zheji: Kemi një trend rritje të opozitës që gjë rrëfen që

Sondazhi III kombëtar, Surpriza: Rritet PS, PD ka rënie. LSI 13%, LIBRA 3%, PDIU 2.5%
  • 2017-06-14

Sondazhi III kombëtar, Surpriza: Rritet PS, PD ka rënie. LSI 13%, LIBRA 3%, PDIU 2.5%

Publikohen rezultatet e sondazhit te tretë të IPR Marketing e Ora News për zgjedhjet e 25 qershorit. Kur kanë mbetur edhe 10 ditë nga zgjedhjet e 25 qershorit, Ora News dhe IPR Marketing sjellin sondazhin e tretë, (14 qershor). Shifrat jane surprizuese: PS ka një rritje prej 3% në kraha

Sondazhi III kombëtar, Surpriza: PD 5 % rënie në një javë, PS rritet me 3 %
  • 2017-06-14

Sondazhi III kombëtar, Surpriza: PD 5 % rënie në një javë, PS rritet me 3 %

Publikohen rezultatet e sondazhit te tretë të IPR Marketing e Ora News për zgjedhjet e 25 qershorit. Kur kanë mbetur edhe 10 ditë nga zgjedhjet e 25 qershorit, Ora News dhe IPR Marketing sjellin sondazhin e tretë, (14 qershor). Shifrat jane surprizuese: PS ka një rritje prej 3% në kraha

No Pic available
  • 2017-06-09

Meta gati te sakrifikoje presidentin per postin e kryeministrit

Intervista e Kryetarit të Kuvendit, z. Ilir Meta në emisionin Opinion në TV Klan  (E PLOTË)  Blendi Fevziu: Meta jeni President i zgjedhur i vendit dhe keni dalë në fushatë. A keni shkelur Kushtetutën e vendit? Ilir Meta: Së pari, dy ish-partitë e mëdha, sepse prandaj bëhe

No Pic available
  • 2017-06-02

Topalli sqaron akuzat ndaj Bashës: Rrenë ishte çadra, rrenë është Republika e Re, rrenë edhe lista

E ftuar në emisionin Të paekspozuarit, ish-kryetarja e Kuvendit Jozefina Topalli ka sqaruar akuzat e saj ndaj Lulzim Bashës. Ajo u shpreh se të gjitha janë të vërteta dhe se rrenë është e gjithë opozita e këtyre katër viteve të Lulzim Bashës. Akuzat do ti përshkruaja jo si të ashpra