Rezultate te kerkimit per termin: +Kuvendit

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:00.025Z

Rregullorja e Kuvendit lejon mbledhjen edhe jashtë selisë së Kuvendit

Rregullorja e Kuvendit të Kosovës, lejon që të mbahet mbledhje edhe jashtë sallës, ku jemi mësuar t'i shohim gjithmonë. Sipas Rregullores së Kuvendit të Kosovës, neni 3 dhe neni 4, lejon që mbledhja të mbahet edhe jashtë selisë së Kuvendit, shkruan lajmi.net. E nuk duhet harruar, se

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:54.405Z

“Burg” brenda Kuvendit

Tiranë (start)- Që prej ditës së djeshme në orën 19:00 11 deputetë të Kuvendit të Shqipërisë kanë hyrë në grevë urie brenda sallave të Kuvendit. Deputeti i LSI-së, Dritan Prifti, nga pozicioni i Zëdhënësit të grevës së urisë, bën me dije se në sallë temperaturat e ambienti

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:47.604Z

Kryetarja e Kuvendit takon nënkryetarin e Kuvendit të Kosovës, Sllobodan Petroviç.

  Kryetarja e Kuvendit të Shqipërisë, Jozefina Topalli  priti sot në një takim të veçantë përfaqësues politikë të komunitetit serb në Kosovë, të kryesuar nga anëtari i Kryesisë së Kuvendit të Kosovës, dhe Kryetar i Partisë Liberale Serbe në Kosovë, Sllobodan Petrov

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:15.740Z

Selia e Kuvendit (zyrat)

// Print Email Foto Galeri më shumë Live Seancat Plenare Live Video Galeri $j(document).ready(

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:53.672Z

PS, hetim veprimtarisë së Kuvendit

SHKRUAN: Fejzi Braushi 10-03-2011 12:48Kërkesa e 35 deputetëve: Komisioni për të hetuar shkeljen e ligjit gjatë veprimtarisë së organeve drejtuese të administratës dhe shërbimeve të Kuvendit Një ditë pasi deputeti Sajmir Tahiri paraqiti në Gjykatë Kushtetuese një padi ndaj Kuven

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:18.377Z

PS: Bojkot Kuvendit

Ndersa pasdite mblidhet sesioni i ri i Kuvendit, ne Partine Socialiste eshte mbledhur grupi i punes i perbere nga kryetari ne detyre Edi Rama, presidenti i asamblese Gramoz Ruci, sekretari per Ceshtjet Ligjore, Fatmir Xhafa dhe anetari i kryesise Pandeli Majko. Grupi i punes ka diskutuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:55.596Z

Stema e Kuvendit zëvendëson Topin

Komisionet Fotografia e Presidentit të Republikës, Bamir Topi, e cila u hoq pak muaj më parë nga sallat e komisioneve parlamentare në Kuvend, do të zëvendësohet së shpejti me stemën e Kuvendit të Shqipërisë. Burimet bëjnë të ditur se Kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli, ka porosi

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama