Rezultate te kerkimit per termin: +Kylee

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:15.266Z

Binjaket bardh e zi mbushin shtatë vjeç (FOTO)

Share Njëra është e zezë dhe ka sy të mëdhenj kafe. Tjetra ka sy blu dhe është bionde. Kanë të njëjtën buzëqeshje të ëmbël, por natyrisht janë ndryshe. Megjithatë janë binjake, lindur vetëm me një minutë ndërmjet. Kian dhe Reeme lindën shtatë vite më

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama