Rezultate te kerkimit per termin: +Laert +Kraja

Meta: total 9 / total_found 9 / time 0.000 / keyword[0] laert / docs[0] 406 / hits[0] 648 / keyword[1] kraja / docs[1] 1960 / hits[1] 3586 /
No Pic available
  • 2015-05-05

Këshilli bashkiak i Tiranës, Ja 183 kandidatët e PS, LSI e PD

Partitë politike, kanë përmbyllur fazën e përzgjedhjes për kandidatët e këshillave bashkiak, ku në të tre kampet kryesore nuk kan munguar surprizat në përzgjedhjen e emrave. Demokratë i jan përmbajtur skemës së vitit 2013, duke përfshirë në listat e tyre dhe emrat e aletatëve. Ng

No Pic available
  • 2010-11-25

Diplomat e njohura nga Ministria e Arsimit dhe Shkences per vitin 2010

Anilejda Shembitraku Ministria e Arsimit dhe Shkences publikon listen e diplomave qe jane njohur nga ky institucion per vitin 2010. Behet fjale per 1175 studente per te cilet procesi i njohjes se diplomes se fituar jashte vendit ka perfunduar. Tashme kandidateve qe iu eshte ekuivalentuar diploma e

No Pic available
  • 2010-07-09

Emrat e studenteve qe u njihen diplomave

Ministria e Arsimit dhe Shkences publikoi dje listen e studenteve qe u eshte njohur diploma e marre jashte vendit. Pasi kane dorezuar aplikimin ne Sektorin e Njohjes se Diplomave ne MASH, komisioni i njohjes ka kryer procesin e vleresimit te nivelit dhe profilit te diplomave, qe aplikantet kane marr

No Pic available
  • 2010-07-09

Formimi profesional dhe publik, në standarde evropiane

Intervistë me z. Rasim Balliu, drejtor i Drejtorisë Rajonale të Formimit Profesional e Publik Elbasan Rasim Balliu, drejtori i DRFPP Elbasan, prej 5 vitesh drejton nj prej institucioneve q ka arritur, fal angazhimit t tij dhe stafit q drejton, nivele t larta zhvillimi n fushn e

MASH njeh 120 diploma të huaja
  • 2010-07-09

MASH njeh 120 diploma të huaja

Gjatë një viti, Sektori i Njohjes së Diplomave ka konvertuar rreth 600 diploma të studentëve shqiptarë e të huaj Është hera e tretë për këtë vit që ministria e Arsimit dhe e Shkencës konverton një numër të madh diplomash të huaja. Gjatë ditës së djeshme, kjo ministri ka n

No Pic available
  • 2010-03-11

Testimet për Shkollën e Policisë, emrat, datat dhe vendet e konkurrimit

TIRANË - Drejtoria e Përgjithshme e Policisë së Shtetit bën publike listën me 1128 emrat e kandidatëve që kanë aplikuar për të ndjekur studimet në Shkollën Bazë të Policisë për “Patrullë të Përgjithshme”, të cilët kanë dorëzuar dokumentacionin pranë strukturave të per

No Pic available
  • 2009-09-26

Listat shtese te fituesve ne universitete

Universiteti i Tiranës Histori ADELA LLAMBI KUMARAKU ADELA PETRIT LAÇI AGRON RUFAT ALLARAJ AJLA AGIM PULAHA ALBANO YMER IDRIZI ALBIONA DAN REXHA ALDI ALBERT SANXHAKU ALIDA BESHIR ZYKA ALKETA LAZDËR GJINAJ ALKIDA JETNOR BRAKA ALMA AVNI ALIAJ ANA ARBEN DOMI ANA DILAVER CENO ANASTAS V