Rezultate te kerkimit per termin: +Lajmet

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:36.812Z

A SHTREMBËROHET REALITETI NGA LAJMET?

BLENDI SALAJ Në mendimin tim po, por mendoj se është një çështje që hap një debat, ku ka argumente të vlefshme nga disa pozicione. Gjithsesi, shpesh vë re në komente të ndryshme te peshkupauje.com, se në qëndrimet e bashkatdhetarëve tanë nëpër botë ka një fije shqetësimi dhe keq

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:32.447Z

DHAMË LAJMET!

Nga Edi OGA Kryeministri nuk u tall me dhe sulmoi gazetarët, ai u tall me dhe sulmoi disa të rinj me mikrofona në dorë që synojnë të bëhen kryeredaktorë, drejtorë informacioni, analistë apo moderatorë të talkshow-ve politikë. Vetëm në këto pozicione, një gazetar është dikushi, ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:42.480Z

Jennifer Lopez i urren lajmet

pKengetarja latine Jennifer Lopez thote se nuk i shikon lajmet pasi ato i shkaktojne shume stres dhe se preferon te argetohet duke shikuar ndonje film te zhanrit komedi-romancep pKrijuesja e hitit On The Floor ka pranuar se mundohet te shtiret sikur gjithcka eshte ne rregull neper bote dhe se nuk d

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:46.647Z

Nga lajmet tek Zambaku i Prizrenit

Duket se lajmet i janë mërzitur Bledian Kokës, aq sa ka vendosur, së paku për një natë, të jetë i rrethuar nga vajza të bukura dhe këngëtarë të muzikës qytetare. Si asnjëherë tjetër, festivali i muzikës qytetare, Zambaku i Prizrenit 2013 është prezantuar nga nj�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.797Z

Mbizotërojnë lajmet e këqija ekonomike

Autori i Lajmit: red.Presidenti Barak Obama thotë se është i alarmuar nga fakti se me sa shpejtësi është keqësuar ekonomia amerikane. Zoti Obama dha dje disa intervista për rrjetet televizive amerikane. Ai i bëri reklamë planit të tij për stimulimin ekonomik dhe tha se ajo që ai do të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:13.335Z

Klajda Gjosha: Lajmet për dorëheqjen time, spekulime

Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha hedh poshtë zërat se mund të japë dorëheqjen nga posti që mban. Emri i saj u lakua se mund të japë dorëheqjen pas Nasip Naços. Më vjen keq që qarkullojnë këto lajme, janë spekulime. Unë jam në krye të detyrës dhe po ju flas nga Brukseli, t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:19.941Z

FOTOT/ Gazetarja e BBC lind menjëherë pasi lexon lajmet

Gazetarja e BBC Victoria Fritz ishte në ditët e fundit të shtatzanisë megjithatë nuk hoqi dorë nga puna. Ajo po prezantonte lajmet në BBC paraditen e djeshme dhe menjëherë pasi mbaroi, i plasën ujërat. Ajo u çua me urgjencë në spital nga një koleg i saj dhe lindi një djalë.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama