Rezultate te kerkimit per termin: +Lajmin

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:18.964Z

Kush krijon lajmin?

Nga Gezim Mekuli * A eshte lajmi ndertim shoqeror? Nje lajm eshte nje teme dhe nje porosi qe zgjon interesimin dhe qe ka peshe per nje grup njerezish. Nje lajm lokal ka te beje me ndodhite dhe me njerezit e nje mjedisi lokal. P.sh., ketu mund te jete nje reportazh nga nje biblioteke e qytetit, nje i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:41.172Z

Rudina Magjistari shtatzënë. Prezantuesja konfirmon lajmin

Prezantuesja e njohur Rudina Magjistari së shpejti do bëhet nënë. Ajo është shtatzanë dhe lajmin e ka konfirmuar për gjithë fansat në Facebook. Rudina e ka përshkruar këtë ndjesi të bukur si një lajm që nuk e ka mbajtur dot vetëm për vete. S’na mbetet veç t’i themi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:58.473Z

FOTOT/ PD publikon lajmin bombë

PD kishte lajmëruar se do të publikonte një lajm bombë diten e sotme. Dhe “bomba” ka ardhur. Ervin Salianji ka xhiruar një video ku shihet në një arë me kanabis. Që ka kanabis kjo tashmë dihet, dhe policia ka shkatërruar shpesh plantacione. Por “bomba” që prite

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:22.364Z

Armina surprizon me lajmin e fundit

Bukuroshja shqiptare Armina Mevlani ka ndarë me miqtë e saj në rrjetin social Facebook lajmin e fundit.  Këtë radhë nuk bëhet fjalë për jetën private,  por për karrierën e saj. Fashion blogger-ja, përveç biznesit, blogut, udhëtimeve për te qenë pjesë e sfilatave me emrat më të

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:45.110Z

Fazllic pergenjeshtron lajmin e arrestimit

Damir Fazllic ka pergenjeshtruar lajmin per shoqerimin e tij nga policia boshnjake. Ne nje interviste telefonike per Top Channel, Fazllic ka deklaruar se ndodhet ne Londer dhe ka akuzuar mediat shqiptare per abuzime. “Jo, sigurisht qe jo. Nuk jam i arrestuar dhe s’me kane arrestuar kur

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.822Z

Newsroom vendi ku jetohet me lajmin

Spikeret e televizioneve pranojne te rrefejne lidhjen e tyre biologjike me lajmin nje afeksion i cili nese do te mungonte ata nuk do te mund te perconin dot pertej ekranit te vogel misionin e tyre Pak minuta para fillimit te edicionit informativ ne televizionet Klan Alsat dhe TVSH

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:21.169Z

"Si ia dhame lajmin babait"

Per Ndricim Hysen, kryetarin e deges se PD-se ne qytetin e Beratit, e gjithe kjo tragjedi nuk ka emer. Eshte nder personat e pare qe eshte njohur me tragjedine e dyfishte dhe dhimbja per te eshte e padurueshme. Duke u larguar nga varrezat e Beratit, ku i dha lamtumiren e fundit familjes se te vellai

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama