Rezultate te kerkimit per termin: +Lajqi

Total: 95
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.030Z

Çun Lajqi sakrifikon

Aktori i mirënjohur kosvarë Çun Lajqi, i adhuruar për rolet në teater dhe film, ndonëse është më i angazhuari i gjenerates së tij, mësohet se keëto kohë është në pushim, pasi veç sa ka perfunduar xhirimet e nj&e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:56.638Z

Driton Lajqi: Shoqëria civile e korruptuar

Driton Lajqi, këshilltari i kryeparlamentarit Kadri Veseli, i ka akuzuar organizata e shoqërisë civile se janë jo transparente dhe të korruptuara. Ai këto deklarime i ka bërë në Info Magazine të Klan Kosovës, ku i ftuar ishte edhe Petrit Zogaj,

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.717Z

Lajqi falënderon, edhe pse nuk fiton

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Jeton Lajqi, në zgjedhjet nacionale të 8 qershorit ka arritur të fitoj 3950 vota, por të cilat nuk ia kanë siguruar atij vendin në Kuvendin e Kosovës. Por, përkundër kësaj, Lajqi ka falëmnde&

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:12.058Z

Lajqi: Sjelljet e opozitës do të përkeqësojnë marrëdhëniet me pozitën

Kabineti i kryetarit të Kuvendit të Kosovës, i ka quajtur të panevojshme sjelljet e ditës së sotme nga ana e opozitës, të cilët kanë ofenduar sigurimin dhe nuk i janë nënshtruar rregullit të kontrollimit gjatë hyrjes së tyre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:39.048Z

Jeton Lajqi e prek në 'pikë të dobët' Gazmend Muhaxherin

Propozimi i kryetarit të Degës së Lidhjes Demokratike të Kosovës në Pejë, Gazmend Muhaxheri që të përjashtohen nga deputetët që nuk morën pjesë në seancën për zgjedhjen e Thaçit president, dhe të gjithë ata kryetar të nëndegëve që kundërshtuan zgjedhjen e kreut të PDK-së n

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:44.468Z

Këngëtari nga Peja Pleurat Lajqi sjell albumin e tij live

Këngëtari me prejardhje nga Peja, Pleurat Lajqi karakterizohet për zërin e tij të veçantë dhe zhanrin e këngëve që ai i këndon. Pleurati kishte nisur karrierën e tij si këngëtar në qytetin e Pejës, veçanëri

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:19.966Z

Istanbul BB interesohet për Arberon Lajqin

Nga Express më 08 shtator 2011 në ora 12:08 Në muajin prill, Alberon Lajqi e kishte mundësinë që t’i demonstronte vlerat e tij tek Istanbul BB dhe ka impresionuar. Tash, ekipi turk dëshiron ta ketë në dispozicion mesfushorin e krahut, i cili aktivizohet tek ekipi suedez Hogaborgs.

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama