Rezultate te kerkimit per termin: +Lajtmotiv

Total: 363
No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:18.439Z

Merkel në Beograd, lajtmotiv dialogu Serbi-Kosovë dhe integrimi

Angela Merkel Beograd, 2011, NOA Një ditë pas vizitës në Kroaci, kancelarja gjermane Angela Merkel ka mbërritur në kryeqytetin e Serbisë, Beograd, ku pritet ashtu siç deklaroi disa ditë para nisjes së turit ballkanik se njëra nga detyrat e saj do të jetë të bindë Serbinë se duhet t

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:24.541Z

Enciklopedia e marrive Nga Shkëlzen HalimiEnciklopedia e marrive mund të quhet projekti më i ri i Akademisë maqedonase të Shkencave dhe Arteve, që të mërkurën pati një promovim mjaft pompoz. Është vështirë të presësh diçka nga ata që lajtmotiv të p

Nëse dëshironi të lexoni edicionin online të gazetës në PDF klikoni këtu. Enciklopedia e marrive Nga Shkëlzen HalimiEnciklopedia e marrive mund të quhet projekti më i ri i Akademisë maqedonase të Shkencave dhe Arteve, që të mërkurën pati një promovim mjaft pompoz.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:29.333Z

Rama fushatë me dy gishta: Diversion apo lajtmotivi zyrtar?

E nisi me batutë në Pukë paradite dhe e konkretizoi me reklamë pasdite në Facebook. Kryetari socialist, Edi Rama, i njohur për ironinë e tij këtë fushatë ndaj Partisë Demokratike, deklaroi jo pa humor paradite në Pukë se demokratë dhe socialistë duhet të votojnë në fletëvotim numr

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:51.241Z

ASAN kundër duhanpirjes

Nj cigare m pak, nj dit jet m shum… Me kt lajtmotiv t rinjt e Rrjetit Studentor Shqiptar n bot ASAN dhe Ministria e Kulturs dhe Rinis u aktivizuan n nj performanc n terren pr t ndrgjegjsuar qytetart dhe mbi t gjitha t rinjt n ndalimin e duhanpirjes n ambjente publike ku ka edhe jo duhanpirs.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:53.568Z

Topalli: Gratë punojnë për Shqipërinë si për familjen e tyre

Gratë janë vetëm demokrate dhe ato punojnë për vendin si për familjet e tyre. Kjo është arsyeja që Partia Demokratike i ka vendosur gratë në fokusin e fushatës së saj elektorale, duke besuar se janë ato që sjellin ndryshimin, shpresën dhe suksesin, jo vetëm në familjet e tyre, por

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:14.461Z

Breivik Kosovaret pjese e xhihadit islamik

Ekstremisti norvegjez që mori me gjakftohtësi të plotë jetën e të paktën 93 personave, pak muaj para aktit që tronditi Norvegjinë dhe botën mbarë kishte publikuar në internet projektin e tij. Sipas Telegraf, manifesti ku mb

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama