Rezultate te kerkimit per termin: +Laknas

Total: 431
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:22.501Z

Grabitja ne Laknas

TIRANE - Kater persona te maskuar dhe te armatosur, kane arritur te hyjne ne banesen e Isuf Matranxhit, 45vjec, ne daten 10 janar, duke i marre nje shume parash. Ky i fundit i ka ndjere ata por nuk kishte mundur t'u beje balle. Viktima ishte kapur prej tyre dhe lidhur ne nje karrige ne ambientet e b

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:34.535Z

Konflikti me armë në Laknas, 7 të arrestuar

Nga Sektori për Krimet e Rënda në Drejtorinë Vendore të Policisë Tiranë në bashkëpunim me shërbimet e Policisë të Komisariatit nr 5, u arrestuan në flagrancë shtetasit: 1-Ardjan Shima, 37 vjeç, banues në Kamëz Tiranë, i dënuar më parë për veprën penale “Vjedhja”, i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:57.726Z

‘Abuzimi me tenderat’, Mziu: Bashkia s’ka harxhuar asnjë lekë për rrugën Valias-Laknas

TIRANE- Është zhvilluar sot seancan e radhës ndaj kreut të Bashkisë së Kamzës, Xhelal Mziu, i akuzuar dhe i arrestuar më herët për shpërdorim detyre në lidhje me punimet ne rrugën Valias-Laknas. Nga salla e gjyqit, Mziu ka dhënë argumentet e tij në lidhje me akuzat, duke u ndalur tek

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:23.506Z

Sandokani në fshatin Laknas

  Një fshat me emër të çuditshëm dhe një "hero" 13-vjeçar me emrin e çuditshëm të Robin Hudit të Malajzisë. Jeta në Laknas mes papunësisë, fshatarëve të lodhur që ia kanë varur fare tokës, mes kafeneve dhe fëmijëve Laknas E quajnë Sandokan, si gjat

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:12.660Z

Maskat në Laknas lidhin kryefamiljarin dhe grabisin 1,2 milionë lekë

Tiranë – Dje duket se ka qenë dita e grabitjeve. Përveç asaj te Unaza e Re, një tjetër grabitje ka ndodhur në periferi të kryeqytetit. Burime policore thanë për gazetën se katër persona të maskuar kanë grabitur dje një familje, duke dalë duarplot me shumën e 1.2 milionë lekëve.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:23.488Z

Defekt në stacionin e pompimit në Bërxull dhe Laknas, disa zona pa ujë

Ujësjellës Kanalizime Tiranë ka njoftuar se në disa zona do të të ketë kufizime të ujit si pasojë e një defekti në nëstacionin e pompimit në Bërxullë dhe Laknas. Sipas UKT do të ketë kufizime në Fushë-Mëzes, fshatrat Bërxull dhe Domje, Yzberisht, Kodër Kamëz. Kufizime do të k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:18.821Z

Këshilli i Qarkut Tiranë sjell modelin europian të Tregut Blegtoral në Laknas

Është organizuar sot pranë Tregut të Ri Blegtoral në Laknas, aktiviteti me temë: Për një organizim bashkëkohor të prodhimit në fermat blegtorale, të përpunimit dhe shitjes së produkteve blegtorale të freskëta dhe organike, si dhe konsolidimin e tregjeve të shitjes së kafshëve të

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama