Rezultate te kerkimit per termin: +Laknasit

Total: 134
No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:44.857Z

Mungesa e një vendgrumbullimi plehrash, banorët e Laknasit në rrezik epidemie

Mungesa e koshave të mbeturinave dhe grumbullimi i tyre në vende publike, po kthehet në një rrezik serioz në përhapjen e një epidemie të mundshme për banorët e zonës së Laknasit, pak kilometra larg Tiranës. Këta banorë, në mungesë së shërbimit të pastrimit dhe pajisjes me kosha m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.531Z

Tiranë,banorët e Laknasit e Bërxullitprotestë për sigurinë rrugore

Të tjera rreth shkrimit /VIDEO TIRANE- Banorët e Laknasit dhe Bërxullit protestojnë për sigurinë rrugore. Të mbledhur në mes të rrugës së re të ndërtuar pranë lagjes së tyre, banorët e këtyre zonave kanë bllokuar dhe punimet.Ata k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.531Z

Rruga po ndërtohet pa trotuare, banorët e Laknasit protestojnë

TIRANE-Banorët e fshatit Laknas kanë dalë sot në protestë për rrugën që po ndërtohet. Ata pretendojnë se kompania që po kryen punimet në rrugën e fshatit ka devijuar nga projekti pasi në të janë parashikuar edhe dy trotuare majtas dhe djathtas. Banorët deklaroijnë se rruga po ndë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:31.624Z

Grabitje në Kamëz, 3 persona marrin xhiron ditore të supermarketit

Grabitje në kryeqytet. Ngjarja eshte regjistruar ne oret e mbremjes se sotme, ku tre 3 persona të maskuar kanë grabitur një supermarket në Kamëz të kryeqytetit. Mësohet se ata kanë marrë xhiron ditore të supermarketit, ndërsa janë larguar më pas me shpejtësi në drejtim të Laknasit.

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:43.099Z

Punime të reja te Mbikalimi i Kasharit, trafiku do devijohet

Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se duke nisur nga nesër do të nisë punë për realizimin e punimeve emergjente në kryqëzimet e Domjes dhe Laknasit. Për pasojë do të devijohet trafiku përgjatë kryerjes së punimeve. “Duke filluar nga nesër, datë 23.3.2019, ora 09:00-17:00 në aks

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:13.225Z

U denoncua i humbur, gjendet i mbytur në lumë

 Etleva Delia  Banorët e fshatit Brukë, të Laknasit në Tiranë, janë tronditur mbrëmjen e së premtes teksa kanë gjetur të mbytur në lumë, shumë pranë shtëpive të tyre, trupin e një personi që nuk rezultonte banor i fshatit. Kanë qenë fëmijët ata që e kanë parë të p

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:07.232Z

Dhunimi i biznesmenit të huaj, shoqërohen 9 persona

Nëntë persona janë shoqëruar nga policia e Tiranës në lidhje me dhunimin e një biznesmeni të huaj në Tiranë me iniciale F.M dhe shoferit të tij gjatë një aksidenti me gjasë të inskenuar në rrugën e Rinasit në dalje të fshatit të Laknasit. Policia thotë se po punon intensivisht p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama