Rezultate te kerkimit per termin: +Lalzit +Durrs

Meta: total 9 / total_found 9 / time 0.000 / keyword[0] lalzit / docs[0] 1212 / hits[0] 1923 / keyword[1] durrs / docs[1] 516 / hits[1] 807 /
No Pic available
  • 2014-01-28

Braçe: Midis emrave të zyrtarëve edhe ish-ministri Ksera

Deputeti i majtë Erjon Braçe, njëkohësisht edhe kryetar i Komisionit Parlamentar të Ekonomisë, ka zbuluar dje në faqen e tij të “Facebook”-ut një pjesë të emrave të zyrtarëve të lartë që kanë marrë pa të drejtë kredi si të pastrehë. Sipas Braçes, n listn e prgjiths

Kepi i Rodonitmes nje shenjtori dhe nje perendie ilire
  • 2010-12-13

Kepi i Rodonitmes nje shenjtori dhe nje perendie ilire

Kurora e ketij vendi nga me te bukurit dhe interesantet e ruan gjelberimin gjate gjithe vitit. Kur shikon nje tufe dhish qe sillen ne afersi te objekteve te lashta ndien se lidhja e vjeter e legjendes se Skenderbeut rreth ndezjes se brireve te dhive duke qene ne afersi te kalase dhe nje manastiri qe

No Pic available
  • 2010-09-02

Bregdeti i Durrësit, turizëm me mjete ujore

Agjencitë turistike: Janë me mijëra turistët që pushojnë në Durrës, të cilët kanë dëshirë që të vizitojnë me anije turistike bregdetin e vendit tonë nëpërmjet udhëtimeve dy apo treditore Bregdeti i Durrsit, dhe jo vetm ai, s shpejti do t jet i disponueshm pr lidh

No Pic available
  • 2010-08-23

Zv/ministri Noka: Ja rrugët që do të mbarojnë më 2011

Ernest Noka, rrugët që u ndërtuan në 2010-n dhe përmirësuan turizmin Jan me dhjeta kilometra rrug t reja t shtruara gjat vitit 2010, q i kan dhn nj impuls t madh sezonit turistik t ksaj vere. N nj intervist dhn pr gazetn “standard”, zvendsministri i Punve Publi

No Pic available
  • 2010-08-19

Lesi: Investimet në turizëm, Shqipëria pas tri vitesh, nga më të kërkuarit në Mesdhe

Intervista/ Zëvendësministri i Turizmit, Nikollë Lesi, tregon për ecurinë e sezonit turistik, investimet dhe pritshmërinë për të ardhmen A e ka menduar ndokush se Shqipria n pak vite do t jet nga vendet m t krkuara n rajonin e Mesdheut pr sa i prket turizmit? Nikoll Les

Mbivendosja 720 dynymë, të pandehur ish-kreu i AKP-së dhe dy topografë
  • 2010-08-18

Mbivendosja 720 dynymë, të pandehur ish-kreu i AKP-së dhe dy topografë

Gjiri i Lalzit Prokuroria e Tirans u komunikon akuzn e shprdorimit t detyrs n bashkpunim Ish-kryetari i Agjencis Kombtare t Pronave, Tunxh Vatnikaj, dhe dy topograft Vasil Lee dhe Rajmonda Delimurati, jan marr t pandehur nga Prokuroria e Tirans nn akuzn e shprdorimit t detyrs n bashkpunim. Ata dysh

No Pic available
  • 2010-07-05

Çmimet dhe vendet më të frekuentuara në Durrës

Jeta në plazh, mes diellit, rërës, lokaleve dhe diskove. Ku mund të shkoni në ditët e nxehta të verës Bregdeti i Durrsit ka hyr tashm n ditt e tij m t bukura, jeta n plazh ka nisur t ket gjallri, kjo pasi vilat, pallatet dhe objektet e tjera me qera thuajse jan mbushur me