Rezultate te kerkimit per termin: +Lanzafame

Total: 19
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.643Z

Seria A, fiton Roma, merr përkohësisht kreun

Roma ka mundur 1-2 Parmën në takimin e vlefshëm për javën e 36-të të Serisë A. Golat janë shënuar nga Totti në minutën e 5-të, Taddei në të 75-ën dhe Lanzafame në minutën e 81-të. Verdhekuqtë kanë marrë sërish kreun e Serisë A, në pritje të takimit të nesërm m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:31.630Z

Zyrtare: Amauri te Juventusi

Amauri është përfundimisht një futbollist i Juventusit. Sulmuesi brazilian ka firmosur dje kontratën katërvjeçare me bardhezinjtë, nga e cila do të përfitojë rreth 3.5 milionë euro në sezon. Palermo do të marrë 15.3 milionë euro, plus kartonin e Noçerinos dhe bashkëpronësinë e t�

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:40.711Z

Europa League Juventusi ndryshime ne formacion

Trajneri i Juventusit Luigi Del Neri do te beje disa ndryshime ne njembedhjeteshin e pare ne takimin e Europa League kunder Lech Poznan. Sipas Tuttosport portieri Marco Storari do te pushoje per ti dhene shans Alex Manningerit ndersa pritet qe mbrojtesi Nicola Legrottaglie te beje paraqitjen e pa

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.560Z

Duart e mafies italiane në bastet online, aktiviteti shtrihej edhe në Shqipëri

Bashkëpunëtori  i drejtësisë Fabio Lanzafame ka treguar me detaje se si vepronte mafia e lojërave të fatit dhe basteve online. Aktivitet kriminal ishte shtrirë edhe në Shqipëri. Në nëntor të 2018, Anti-Mafia e Catanias arrestoi 61 persona në kuadër të operacionit  “Galaxy̶

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:25.976Z

Trofeu Tim: Interi mund Juven dhe Milanin

INTER-JUVENTUS 1-0Megjithë ndryshimin e trajnerit, thelbi nuk ndryshon: mirë a keq, Interi fiton me një lehtësi impresionuese ndaj Juventusit falë golit të holandezit Shnaider. Gjatë 45 minutave ekipi i Del Nerit tregoi brishtësi ndaj zikaltërve që fituan me meritë takimin e parë. Mbrojt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:39.350Z

Juve, Liga e Evropës: Jashtë Bufon, Akuilani e Kualiarela

Portieri Xhanluixhi Bufon është lënë jashtë pas operacionit në shpinë menjëherë pas kampionatit botëror. Vendin e tij e kanë marrë Storari, Maninger dhe i riu Kostantino.Mes të përjashtuarve figurojnë edhe emrat e Alberto Akuilanit dhe Fabio Kualiarelës. Të dy këta futbollistë kan

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:09.642Z

Roma fiton në Parma, +1 nga Inter

www.albania-sport.com - Roma rimori kryesimin e përkohshëm të Serisë A pas fitores 2-1 në transfertë me Parmën në ndeshjen hapesë të javës së 36-të , çka i ngjiti verdhekuqtë në krye me një pikë më shumë se Interi i vendit të dytë (73 pikë), që nga ana tij do të luajë të d

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama