Rezultate te kerkimit per termin: +Larg

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:31.521Z

Larg, shumë larg

Humbja e thellë e vashave të Prishtinës nga Midtjyllandi, e dëshmoi edhe një herë se hendbolli kosovar është larg atij evropian. Prishtinaset janë ndër më të mirat në hendbollin kosovar, por ndeshja ndërkombëtare vërtetoi se hendbolli i Kosovës lë shumë për të dëshiruar. Klubi

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:55.129Z

PS:Projektbuxheti larg realitetit

Ne prag te miratimit ne kuvend te projektbuxhetit te shtetit per vitin 2009,socialistet e konsiderojne ate larg realitetit shqiptar,larg krizes ekonomike qe ka perfshire boten dhe larg premtimeve elektorale te qeverise Berisha.Sipas deputetit Andis Harasani ai eshte demagogji e paster dhe i hartuar

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:22.997Z

Sequi:Jeni aq larg BE, sa jeni larg sundimit të ligjit

“Jeni aq larg BE, sa jeni larg sundimit të ligjit”.  Me ketë deklaratë të drejtëpërdrejtë, kryediplomati i unionit europian në Tiranë i ka kujtuar edhe një herë klasës politike shqiptare, se një përgjigje positive për statusin në qershir varet nga përmbushja e reformave

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:21.332Z

Larg pensionimit

Për të reklamuar takat, supermodelja nga Çekia, ka zgjedhur të zhveshet e tëra. E pse jo, kur ka linja të përkryera. Me gjithë 39 vjet, që në botën e modeleve janë shumë, ajo ka një trup të mrekullueshëm dhe nuk hez

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:14.116Z

Europa nuk është larg

Nga Magdalena Ramohito   Gjithë këtë javë Holanda e mbajti në suspansë opinionin shqiptar në lidhje me dhënien nga vendet anëtare të Europës të statusit të vendit kandidat. Dhe më në fund veton e vunë vendet më të mëdha të këtij bashkimi shtetesh. Ishte në opozitë PS k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:47.193Z

Larg qytetërimit

”National Geographic” shpalli të premten fituesit e konkursit të vitit 2012 për fotografitë.11 fotografi të mrekullueshme u zgjodhën nga më shumë se 12 mijë të tilla, dërguar nga 6.615 fotografë nga 152 vende të ndryshme të globit.Midis imazheve të përzgjedhura, fituese ish

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:58.709Z

Rama Politika larg korrupsionit

E merkure 08 Shkurt 2012 1916 Kryesocialisti Edi RamaPolitika e re duhet te vije nga te rinjte per te sjelle ndryshim te realitetit te hidhur ne te cilin eshte perfshire vendi. Kete mesazh ka percjelle kryetari i partise Socialiste Edi Rama ne Akademine Politike te PS. Shqiperise i duhet nje p

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama