Rezultate te kerkimit per termin: +Largimi

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:26.757Z

Lulzim Basha: Largimi i Ramës, domosdoshmëri

Lulzim Basha, duke folur në mbledhjen e grupit parlamentar të Partisë Demokratike ditën e mërkurë, deklaroi se kontrabanda e duhanit dhe e naftës ka patur dhe ka bekimin e Edi Ramës, i cili, sipas kreut të opozitës, ka në plan vetëm të shtojë përfitimet nga pushteti. Kontrabanda e

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:45.829Z

Gjysmë-largimi historik

Nga Alqi Koçiko*   Shqipëria ka përjetuar një javë historike. Zgjedhjet e 23 qershorit 2013, me rezultatin e tyre befasues kanë filluar të analizohen e komentohen që në sekondat e para pas konfirmimit të disa lajmeve të mëdha. Padyshim që kjo analizë është vetë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:43.413Z

Largimi i Drogbas, lehtësim për rivalët

Menaxheri i Manchester Unitedit, Sir Alex Ferguson, beson se largimi i Didier Drogbas nga Chelsea do t`u ndihmojë rivalëve të klubit londinez. Pas tetë sezoneve të kaluara në Stamford Bridge, lojtari nga Bregu i Fildishtë u largua në drejtim të klubit ki

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:06.300Z

Policia, urdhra largimi për 8 shtetas turq

Autoritetet e policisë dhe emigracionit në Shqipëri kanë gjobitur dhe më pas kanë urdhërua largimin e tetë shtetasve turq të cilët qëndronin pa leje qëndrimi në Shqipëri. Lajmi bëhet i ditur me anë të një deklarate nga Ministria e Brendshme e Shqipërisë e cila tha se Seksioni i

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:40.047Z

Largimi i Nishanit, Meta ministër i Brendshëm?

Share Ilir Meta mund të rikthehet në qeveri, pas largimit të tij pas publikimit të video-skandalit korruptiv. GSH thotë se Ilir Meta pritet që të emërohet ministër i Brendshëm në vend të Bujar Nishanit, që ditën e djeshme u zgjodh president. Që prej mbylljes së gjyqit, që e shpall

No Pic available
  • 2020-09-15T14:06:41.306Z

Largimi i Memise enigme. Favorizohet Kollozi

ALUIZNI Per ish-drejtorin e pergjithshem te ALUIZNI-t menaxhimi i procesit te legalizimeve ishte kthyer ne nje sfide personale. E para sepse me ish-bashkepunetoret e tij me te afert nuk komunikonte prej me shume se nje viti dhe e dyta rrjedhoje e te pares procesi nuk po ecte me ritmet e duhura. Sik

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:25.168Z

LETRA/ Ikën Alket Hyseni, largimi pas negociatave Rama-Lu

Zbatimi i reformës në drejtësi ka shënuar një zhvillim të ri, pasi drejtori i Parandalimit të Pastrimit të Parave, Alket Hyseni dha dorëheqjen të enjten në mesditë. Alekt Hyseni është sulmuar vazhdimisht nga opozita si njeri shumë i afërt i kryeministrit, çka sipas saj e paragjy

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama