Rezultate te kerkimit per termin: +Lart

Total: 9993
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.835Z

Haradinaj “lart e më lart”

Lideri i AAK-së, Ramush Haradinaj, së bashku me gruan e tij, ka vendosur të vizitojë majën më të lartë të Komunës së Suharekës, përkatësisht Majën e Pashallarëve. “Ne nje kohe prej afro 3 ore nga fshati Mushtisht k

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.872Z

Przgjedhja n Gjykatn e Lart

Presidenti i Republiks Bamir Topi, ka krkuar q przgjedhja e kryetarit t Gjykats s Lart, t bhet sa m transparente dhe larg do ndikimi politik. Pr kt, kreu i shtetit ka krkuar, q t zhvillohet nj debat i fort dhe konstruktiv, prpara se t przgjidhet kandidatura pr kryetarin e Gjykats s Lart. Gjykata

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.848Z

Prangosen katr funksionar t lart

Menjher pas urdhr arrestit nga Prokuroria e Matit pr arrestim t katr drejtuesve m t lart t burgjeve t Burrelit, kan prfunduar n pranga katr funksionar t lart. Ata jan drejtori i burgut t Burrelit, Eduart Brahilika, Nndrejtori i policis s burgut, shefi i rregjimit t burgut, Luan Hysa si dhe ish drejt

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:56.837Z

Berisha uron nxënësit: Lart e më lart në garën e dijes

TIRANE – Ish-kryeministri Sali Berisha ka uruar përmes një mesazhi në profilin e tij në “Facebook”, nxënësit dhe mësuesit për ditën e parë të shkollës. “Të dashur miq, sot në shkollat tona publike dhe private nisin garën e dijes mbi 600 mijë fëmijë, te reja

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:52.345Z

Gjykata e Lart l n burg Nikolin Jakn

Gjykata e Lart ka vendosur srish masn e arrestit burg pa afat pr ish-zvendsministrin e Transporteve, Nikolin Jaka. Ish zyrtari i lart i Partis Demokristiane sht akuzuar pr abuzime me tenderat e rrugve. Jaka paraqiti nj krkes n Gjykatn e lart pr ndryshimin e mass s siguris. Ai krkoi gjykim n gjendje

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:09.595Z

Meritokracia dhe porosia nga lart

Nga Ramazan SHERJASot po aplikohen shumë konkurset si forma të përzgjedhjes së kandidatëve për vende të reja  pune, apo vende vakante në administratë dhe në sektorin privat. Shpallen bukur e me gërma të mëdha këto konkurse në shtyp, madje në gazeta që ka përhapje të gjerë, për

No Pic available
  • 2020-09-15T14:08:27.065Z

Shqiponja që sfluturon më lart

Nga Andi Bushati Ajo që po ndodh me Kreshnik Spahiun sot, mund të shihet si akti i parë i pushtetit të nesërm, i cili po vë në zbatim devizën: kush nuk është më mua, është armiku im. Brenda një nate, asaj të vendosjes së koalicioneve, portreti i liderit të çartur t

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama