Rezultate te kerkimit per termin: +Larte +Pedagogjik

Meta: total 112 / total_found 112 / time 0.001 / keyword[0] larte / docs[0] 34314 / hits[0] 53525 / keyword[1] pedagogjik / docs[1] 1417 / hits[1] 1786 /
Meta Vendi sot ka nevoje per me pak politike dhe per me shume ekonomi
  • 2016-11-17

Meta Vendi sot ka nevoje per me pak politike dhe per me shume ekonomi

Transmetuar me 16112016 - 2307 Kryetari i Kuvendit z Ilir Meta mori pjese ne ceremonine e diplomimit te Fakultetit te Ekonomise ne Universitetin e Tiranes qe u zhvillua sot ne mjediset e Pallatit te Kongresevebr br Ne fjalen e tij pershendetese z Meta shpr

Meta Vendit i duhet me pak politike dhe me shume ekonomi
  • 2016-11-16

Meta Vendit i duhet me pak politike dhe me shume ekonomi

var fbShare url httpvizionplusalmeta-vendit-i-duhet-me-pak-politike-dhe-me-shume-ekonomisize smallp styletext-align justifyKkreu i Kuvendit Ilir Meta percolli nje mesazh te qarte sot gjate ceremonise se diplomimit te Fakultetit Ekonomik per vitin 2015-2016 e cila u zhvillua ne Pallatin e Kongres

Protestat bllokohet mesimi ne dy fakultete te Tiranes
  • 2014-11-21

Protestat bllokohet mesimi ne dy fakultete te Tiranes

e Premte 21 Nentor 20141142 am p classwp-caption-text Nga protesta e studenteve te Fakultetit te Shkencave te NatyresbrbrNuk jane paraqitur ne auditore per te zhvilluar mesim por me pankarta ne duar kane protestuar Studentet e Fakultetit te Shkencave te Natyres dega Kimi Ushqimo

Rama do mesues do kete licence
  • 2014-11-01

Rama do mesues do kete licence

e Shtune 1 Nentor 20141155 am p classwp-caption-text Rama ne Universitetin e VloresbrbrKryeministri Rama tha dje se cdo mesues i sistemit parauniversitar do te licencohet permes nje provimi kombetarbr Kete deklarate Rama e beri nga qyteti i Vlores ku mori pjese ne nje simpozi

Civici Reforma po kthen  besimin tek universiteti
  • 2014-10-23

Civici Reforma po kthen besimin tek universiteti

e Enjte 23 Tetor 20141240 pm p classwp-caption-text Prof Dr Adrian CivicibrbrFlet presidenti i UET ne prag te mbylljes se regjistrimeve me 27 tetorbrbrSiguria qe ofrojne universitetet e 8220listes se bardhe8221brbrNxitimi per t8217u regjistruar ne universitet nuk ka me kohe per

Metropolitan Tirana  cel vitin e ri akademik
  • 2014-10-22

Metropolitan Tirana cel vitin e ri akademik

e Marte 21 Tetor 20141327 pm Dekani i Ekonomikut Salaj Pse zgjodha Metropolitan pas La Sapienzabr brDekani i Fakultetit Ekonomik te SHLUP br    Universiteti Metropolitan Tirana flet per pervojen e tij ne Universitetin me te njohur italian La Sapienza ku edhe eshte dokto

Luarasi i hapur per  transferimet e studenteve
  • 2014-08-23

Luarasi i hapur per transferimet e studenteve

e Shtune 23 Gusht 20141234 pm p classwp-caption-text Zvrektori i Universitetit Luarasi Altin HotibrbrZvrektori shpjegon reformen e arsimit te larte dhe avantazhet e sajbrbrHoti Universiteti ne listen e bardhe kushtet per studentetbrbrTe gjithe jemi te vetedijshem se arsimi ne S