Rezultate te kerkimit per termin: +Lasse +Schone

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:06.500Z

Barcelona mund lehtësisht Milanin

Milani është thyer edhe në Champions League. Kuqezinjtë ende nuk e kishin provuar shijen e humbjeve në kompeticionin më të rëndësishëm Evropian dhe mbrëmë u thyen lehtësisht në “Kam Nou”. Disfata e djeshme është në vazhdimësinë e rezultateve negative të kohëve të fu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:42.938Z

Ajax spektakolar, Reali eliminohet me turp. Tottenham fiton sërish!

Ajaxi i Amsterdamit kthehet ai i kohëve të arta. Harkëtarët pushtuan Santiago Bernabeun duke dhuruar spektakël dhe duke fituar me rezultatin e thellë 1-4 ndaj Realit të Madridit. Kampionët në fuqi të Europës mbetën jashtë Championsit që në fazën e 1/8-ave duke dorëzuar trofeun në m

No Pic available
  • 2020-09-15T14:12:20.683Z

Ajaksi i pari në grup, eliminim i turpshëm i Interit

epa05645872 Danilo D’Ambrosio (R) of Inter Milan fights for the ball with Mihaly Korhut (L) of Hapoel Beer Sheva during their UEFA Europa League match at Turner stadium in Beer Sheva, Israel, 24 November 2016. EPA/ABIR SULTAN Ajaksi i Amsterdamit siguroi vendin e parë në Grupin G të Europa

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama