Rezultate te kerkimit per termin: +Laurent +Memelli

Total: 1
No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:15.735Z

Komisioni i Medias shqyrton projekt-buxhetin e vitit 2016 për ATSH-në

TIRANE, 25 Nëntor/ATSH/-Komisioni për Edukimin dhe Mjetet e Informimit Publik, në kuadër të shqyrtimit të projektbuxhetit për vitin 2016, zhvilloi të mërkurën një seancë dëgjimore me përfaqësues të institucioneve të rëndësishme kulturore, mediatike dhe shkencore në vend.Përfaqë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:04:11.085Z

Tirana “shpërfytyrohet“ në Norvegji

Pas atij barazimi 1-1 në ndeshjen e parë, luajtur para 1 jave në “QemalStafa”, Tirana nuk e kishte humbur shpresën se mund ta sigurontekualifikimin në “Telenor Arena”, në fushën e Stabaekut, edhe pseudhëtoi drejt Norvegjisë shumë e plagosur. Kemi parasysh dëmtimet eMuzakës dhe ka

No Pic available
  • 2020-09-15T14:03:11.315Z

  Super-Ditari i Albania-sport.com. Futbolli në vitin 2008-JanariAlbania-sport.com paraqet për lexuesit e saj një “Super-Ditar” special me të gjitha ngjarjet futbollistike të vitit 2008. Një kronikë e hollëshishme e asaj që ka ndodhur ditë

Albania-sport.com paraqet për lexuesit e saj një “Super-Ditar” special me të gjitha ngjarjet futbollistike të vitit 2008. Një kronikë e hollëshishme e asaj që ka ndodhur ditë pas dite me Kombëtaren, legjionarët, merkaton e të gjitha detajet e jetës sportive futbollistike. “Super-D

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama