Rezultate te kerkimit per termin: +Lazarat

Total: 4718
No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:50.477Z

FOTOLAJM: Lazarat Arena

Në fshatin Lazarat, vetëm fusha e futbollit nuk ishte mbjellë me kanabis. Të gjitha zonat e tjera, përfshirë edhe malin me gurë, është përshtatur për mbjellje. Në internet qarkullojnë foto që qytetarë të ndryshëm kanë bërë në fushën e futbollit, që nuk është e mirëmbajtur K

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:04.349Z

Skllave ne Lazarat

Historia tronditëse e një vajze të shfrytëzuar në Lazarat, së bashku me indiferencën totale të shtetit mbërriti këtë të martë në serinë e “Fiks Fare”. E dënuar me 14 vjet heqje lirie, një në

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.841Z

Lazarat vijon aksioni 35 arrestime

Aksioni i Policisë së Shtetit në Lazarat ka vijuar edhe gjatë ditës së diel, teksa një 26-vjeçar është arrestuar, i njohur si Belul Toto, i cili ka qenë person në kërkim dhe i dënuar me 5 vite burg për trafik droge. Me k&eu

No Pic available
  • 2020-09-15T14:10:42.164Z

FOTO REPORTAZH/ Mësymja e policisë në Lazarat

Prej mëngjesit të sotëm, policia dhe forcat speciale të RENEA-s kanë rinisur aksionin gjatë mëngjesit të sotëm në Lazarat. Aktualisht policia ka kapur 14 të dyshuarit nga sulmi i djeshëm. Në kërkim ndërkohë janë 7 persona të tjera. Këto foto të bëra nga LSA tregojnë aksionin

No Pic available
  • 2020-09-15T14:07:41.336Z

Policia hyn në Lazarat?!

Share Pas afro një jave rrethimi të fshatit problematik të mbjelljes se hashashit, policia njofton se ka depërtuar më në fund në Lazarat duke nisur dhe operacionet antikanabis, raporton Vizion Plus. Mësohet se në orët e para të mëngjesit gjatë kontrollit të befasishëm në lagjen Bre

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:48.392Z

Lazarat arrestohen dy persona

Policia arrestoi dy persona të tjerë në Lazarat, duke e çuar numrin e të ndaluarve në 29. Të arrestuarit janë Adriatik Nazmi Gaba, vjeç 43, Merqes Nusret Pollo, vjeç 32. Ata janë nën akuzë për një sërë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:02:27.996Z

Rama në Lazarat

    Kreu i Partisë Socialiste Edi Rama ka vazhduar turin e tij 'Dialog me Shqipërinë' në Lazarat të Gjirokastrës. Lazarati njiohet si zona ku 90 % e popullsisë voton për Partinë Demokratike. Duke vazhduar turin e tij ai ka qëndruar në Lazarat për të biseduar me banor

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama