Rezultate te kerkimit per termin: +Ledi +Shamku

Total: 732
No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.427Z

Greva, deputetja Ledi Shamku në spital

Deputetja socialiste Ledi Shamku është dërguar me urgjencë në spital për shkak të keqësimit të gjendjes së saj shëndetësore. Shamku është detyruar të lërë grevën për shkak të një infeksioni në bajame, që ka nevojë për një kurim të specializuar në Qendrën Spit

No Pic available
  • 2020-09-15T14:09:09.060Z

Ledi Shamku: Dita e zisë për Olldashin, kompromis provincash

Ish-deputetja e Partisë Socialiste, Ledi Shamku, ka reaguar në lidhje me ceremoninë mortore që u zhvillua në nder të deputetit Sokol Olldashi. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook, Shamku e ka cilësuar si një kompromis provincash shpalljen e një ditë zie, ndërsa shkruan se pë

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:27.959Z

Ledi Shamku leksion gjuhe opozitës, por e korrigjon Tritan Shehu

Deputetja e Partisë Sopcialiste Ledi Shamku, ka shprehur në rrjetete sociale shqetësimin e saj lidhur me retorikën e përdorur nga opozita lidhur me ditën ndërkombëtare të luftës kundër kancerit. Shamku e ka artikuluar me këto fjalë atë që e bezdiste: "Bo bo, kam 4 orë që i dëgjoj

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:55.592Z

Ledi Shamku sulmon Mirela Kumbaron (dhe një poezi për Skënderbeun)

Nga Ledi Shamku Mendoj se i ashtuquajturi "historian" turk qe i ka lejuar vetes te fyeje figuren e Heroit Tone Kombetar mu ne Memorialin e Tij ne Lezhe, duhet te shpallet ZYRTARISHT "persona non grata" ne krejt territorin e Republikes se Shqiperise. Kaq per ate sharlatan. E gjithesesi nje pyetje me

No Pic available
  • 2020-09-15T14:05:11.432Z

Deputetja Ledi Shamku transportohet në spital

Tiranë, 13 maj, NOA Foto update Deputetja e Partisë Socialiste, Ledi Shamku, është larguar sot nga greva e urisë, si pasojë e gjendjes së rëndë shëndetësore. Shamku është grevistja e 30 që ka lënë grevën e urisë, që nga fillimi i saj në datën 30 prill. Sipas mjekësve, a

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:49.504Z

Ledi Shamku, shumë e shqetësuar për fatin e toskërishtes

Ajo është deputete në Parlamentin e Shqipërisë, por e lidhur shumë me gjuhën shqipe dhe që dëshiron fort paskajoren. Ndaj edhe gazetari Mustafa Nano e ka thirrur në Zululand si sociolinguiste. Manjake për të folur shqip e ku s'ka fjalë gjen përshtatje në huazim. Ledi Shamku ishte e f

No Pic available
  • 2020-09-15T14:11:23.336Z

Ledi Shamku u mëson gjuhën shqipe këshilltarëve demokratë

Deputetja socialiste, Ledi Shamku, ka ironizuar sot këshilltarët e djathtë në Bashkinë e Tiranës. Duke postuar një foto të këshilltarëve të djathtë bashkiakë në Facebook, Shamku, një nga gjuhëtaret më të mira në vend, ka bërë edhe korrigjimet e duhura. Më poshtë shënimi i plo

Reklama

Lajmet e fundit

Reklama